Aktualitātes LAUTA
Limbažu novads pārstāvēts vairākos tūrisma pasākumos

Jūnija sākumā Limbažu novada pašvaldības aģentūras LAUTA pārstāvji devās uz vairākiem ar tūrismu saistītiem notikumiem: VIII tūrisma informācijas gadatirgu Ogrē, Hanzas dienām Vīlandē, Igaunijā un Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeja gadatirgu.

Dalība pasākumos notika ar mērķi prezentēt tūrisma iespējas Limbažu novadā un iepazīstināt ar novadā radītājiem izstrādājumiem, kā arī aicināt ikvienu viesoties Limbažu novadā un apmeklēt Limbažu pilsētas jubileju „Limbažiem ir 800”.

Hanzas dienu apmeklētājus iepriecināja Improvizācijas leļļu teātra studija "ILze", interesantas aktivitātes kopā ar Limbažu muzeju pārstāvjiem, kā arī gardumu degustācija no Maiznīcas Lielezers.

VIII tūrisma informācijas gadatirgus apmeklētāji varēja uzzināt par atpūtas iespējām Limbažu novadā, aplūkot foto izstādi par tūrisma piedāvājumu ģimenēm ar bērniem, kā arī izspēlēt spēli, kurā bija iespēja iepazīt un atpazīt dažādus jūras piekrastes iemītniekus un augus.

Foto: Pašvaldības aģentūra Lauta