Dagnis Straubergs Vizīte
kucins

11.jūlijā Limbažos darba vizītē viesojās Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis, lai izrunātu jautājumus par jauno katastrofu pārvaldības centru izveidi Limbažu novadā.

Vizītes laikā ministrs ar pašvaldības vadību, brīvprātīgo ugunsdzēsēju un pašvaldības policijas pārstāvjiem pārrunāja būtiskākās aktualitātes pašvaldībā tai skaitā problemātiku saistībā ar tilta pār Salacu, Salacgrīvā atjaunošanu, jautājumus par civilās aizsardzības plāna pilnveidošanu, kā arī pašvaldības sadarbību ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu un Valsts policiju.

Sarunās pašvaldības vadība ar ministru runāja par katastrofu pārvaldības centru izveidi Limbažu novadā. Plānots, ka viens katastrofu pārvaldības centrs tiks atklāts 2024.gada nogalē un atradīsies Salacgrīvā, tajā izvietojot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts policiju, Valsts robežsardzi, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. Otrs plānots 2025.gada nogalē Limbažos.

Darba vizītē piedalījās Limbažu novada pašvaldības priekšsēdētājs Dagnis Straubergs, viņa 1.vietnieks Māris Beļaunieks, pašvaldības izpilddirektors Artis Ārgalis, Ainažu Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības valdes priekšsēdētājs Zigmārs Dancis, Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Aigars Rēze. Iekšlietu ministriju pārstāvēja Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis, ministra biroja vadītāja Eva Upīte, ministrijas parlamentārais sekretārs Igors Rajevs, ministra padomnieks Andrejs Vaivars, Saeimas deputāts un Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sekretārs Jānis Skrastiņš.