Dagnis Straubergs Limbažu novads
saeima

9.aprīlī Limbažu novada pašvaldību reģionālā vizītē apmeklēja Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa. Ar Saeimas priekšsēdētāju tikās Limbažu novada pašvaldības vadītājs Dagnis Straubergs un priekšsēdētāja pirmais vietnieks Māris Beļaunieks.

Tikšanās laikā tika pārrunātas Limbažu novada aktualitātes sociālos, drošības un ekonomikas jautājumos, kā arī apspriestas skolu tīkla optimizācijas norises, pašvaldības finanšu situācija un administratīvi teritoriālā reforma.

Saeimas priekšsēdētāja apmeklēja sociālo pakalpojumu centra ēku – grupu dzīvokļu māju Cēsu ielā un tikās ar deinstitucionalizācijas projekta “Grupu dzīvokļi” vadītāju Sandru Našenieci, novada sociālā dienesta vadītājas vietnieci Janu Beķeri un mājas iedzīvotājiem.

Lai pārrunātu aizsardzības un drošības situāciju, D.Mieriņa tikās ar Zemessardzes 27.kājnieku bataljona komandieri, pulkvežleitnantu Egilu Dēvitu.

Savukārt pēcpusdienā Saeimas priekšsēdētāja apmeklēja “Virte Tehnoloģijas”, kas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā lielgabarīta plastmasas izstrādājumu ražošanā un sadarbībā ar universitāšu pētniekiem ražo inovatīvus jaunās paaudzes produktus. Ar uzņēmumu D. Mieriņu iepazīstināja tā līdzīpašnieks Raitis Dambergs.

Tikšanās noslēgumā Saeimas priekšsēdētāja viesojās Sudraba muzejā un Ligitas Auzeres pavadībā apskatīja, iepazina un priecājās par Oļega Auzera radītajiem mākslas darbiem.

tiekas5