Aizsardzība APTAUJA
datu info

Limbažu novada pašvaldība ar prieku paziņo, ka augustā tiek veikta visaptveroša sabiedriskās domas aptauja, lai noskaidrotu iedzīvotāju apmierinātību ar dzīvi pašvaldībā un saņemto pašvaldības pakalpojumu kvalitāti. Pētījumu veic Latvijas Universitātes zinātnieki, un tā mērķis ir apkopot vērtīgas atziņas, kas palīdzēs apzināt jomas, kurās nepieciešami uzlabojumi, un uzlabot kopējo dzīves pieredzi visiem iedzīvotājiem Limbažu novadā.

Aptauja ir būtiska daļa no Limbažu novada pašvaldības apņemšanās nepārtraukti pilnveidoties un nodrošināt, lai pašvaldības pakalpojumi atbilstu iedzīvotāju vajadzībām un vēlmēm. Visi Limbažu novada iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties un dalīties ar savu viedokli, jo katras atsauksmes ir nozīmīgas, veidojot pašvaldības nākotnes politiku un iniciatīvas.

Iedzīvotājiem ir nodrošinātas vairākas ērtas iespējas piedalīties aptaujā. Kvalificēti intervētāji dažādās Limbažu novada vietās veiks klātienes intervijas, kā arī aptaujas anketas iedzīvotāji varēs aizpildīt arī Limbažu novada pašvaldības iestādēs apmeklējuma laikā.

Tiem, kuri dod priekšroku tiešsaistes variantam, ērti lietojama anketa ir pieejama vietnē:

Piedalīšanās tiešsaistē sniedz iespēju ērti paust viedokli no mājām, tādējādi atvieglojot dalību visiem iedzīvotājiem.

Lai nodrošinātu visaugstāko konfidencialitāti un datu drošību, visas iedzīvotāju sniegtās atbildes būs konfidenciālas. Piekļuve datiem ir tikai izvēlētai zinātnieku grupai, specializētiem ekspertiem no Latvijas Universitātes. Aptaujas rezultāti tiks sniegti apkopotā un vispārinātā veidā, aizsargājot individuālo atbilžu privātumu, vienlaikus sniedzot vērtīgu ieskatu par kopējām tendencēm un iedzīvotāju noskaņojumu. Detalizēta informācija par datu aizsardzību pieejama šeit:

"Mēs ļoti aicinām visus Limbažu novada iedzīvotājus aktīvi piedalīties šajā aptaujā. Jūsu viedoklis un pieredze mums ir svarīga, un tā tieši palīdzēs padarīt mūsu novadu par vēl labāku vietu, kur dzīvot, strādāt un attīstīties," saka Limbažu novada pašvaldības izpilddirektors Artis Ārgalis.

Limbažu novada pašvaldība aicina ikvienu pausta savu viedokli, lai kopīgiem spēkiem veidotu arvien kvalitatīvāku dzīves vidi novadā.

Mediju jautājumiem lūdzam sazināties ar:

Ilga Tiesnese

Limbažu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

26545574, ilga.tiesnese@limbazunovads.lv