policija1

6.februārī, Skultes pirmsskolas izglītības iestādē "Aģupīte", viesojās Limbažu novada pašvaldības policija, lai pārrunātu drošības jautājumus un iepazīstinātu bērnus ar pašvaldības policijas darbu. Starp klausītājiem bija visas “Aģupītes” grupiņas.

Pašvaldības policijas pārstāvji pastāstīja un izglītoja bērnus par ceļu satiksmes drošību it īpaši slidenā laikā, kā arī par uzvedību pie gājēju pārejas. Bērni ne tikai iepazinās ar policijas ekipējumu un transportlīdzekli, bet arī ar aizrautību izmēģināja kā darbojas mikrofons un bākugunis, kā izskatās roku dzelži un cits policijas aprīkojums.

Limbažu novada pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Aigars Rēze ir novērojis, ka bērni lielu interesi izrāda par policijas mašīnu un labprāt apskata to tuvāk, kā arī ir svarīgi pastāstīt bērniem par drošību jautājumiem un policijas darbu kopumā. Arī Skultes pirmsskolas izglītības iestādes "Aģupīte" direktore Maija Siliņa atzinīgi vērtē šādus izglītojošus pašvaldības policijas apmeklējumus, jo bērniem tie ļoti patīk.

Foto: Skultes pirmsskolas izglītības iestādē “Aģupīte”