Limbaži Limbaži 800
limb80 2

Lai “Limbažiem ir 800” svētki būtu patīkamāki ikvienam un pilsētu radītu pievilcīgāku tās iedzīvotājiem un viesiem, Limbažu pilsētā ir veikti vairāki sakopšanas darbi.

Limbažu pilsētā veiktie uzlabojumi:

• Atjaunots bruģis pie Baumaņu Kārļa laukuma. Darbus veica SIA Vidzemes nami;
  • Atjaunots bruģis no Jaunās ielas 4 uz Sporta ielu 10. Darbus veica SIA Vidzemes nami;
  • Atjaunots bruģis  no Ievu ielas līdz pludmalei. Darbus veica SIA Vidzemes nami;
  • Atjaunots gājēju tiltiņš – pie bērzu birzs Ievu ielas līkumā uz pludmali. Darbus veica SIA BMB Timber;
  • Tiek atjaunots bruģis pludmalē no airēšanas bāzes līdz inventāra nomai. Darbus veic SIA MDC būve;
  • Uzstādīti jauni soliņi parkā. Darbus veica SIA 3D Steel Style;
  • Atjaunota Limbažu estrādes fasāde.

Papildus šiem darbiem Vienības parkā ir izvietotas jaunas atkritumu tvertnes (darbus veica SIA 3D Steel Style), atjaunoti afišu stabi un puķu podi uz stabiem, kā arī uz laternu stabiem izvietoti karogi ar Limbažu pilsētas ģerboni. Pateicoties Limbažu apvienības pārvaldes ainavu arhitektei Diānai Perševicai, pie Limbažu novada pašvaldības ēkas koka atlidojuši dzelteni tauriņi. Lai radītu svētku sajūtu, pilsētu daiļo karogi Parka ielā un Burtnieku kvartālā.

Limbažu apvienības pārvaldes vadītājs Viktors Zujevs vērš uzmanību, ka, lai atrisinātu problēmu, ka iedzīvotāji savus privātos atkritumus izmet parka un pilsētas atkritumu tvertnēs, ir samazināts Vienības parkā esošo atkritumu tvertņu skaits. Šobrīd parkā izvietotas 4 lielāka izmēra atkritumu tvertnes. Tās atrodas pie Vienības parka ieejām. Samazināt atkritumu tvertņu skaitu ir nepieciešams, lai vieglāk organizētu to iztīrīšanu. Limbažu pilsētā visu iepriekš uzskaitīto paveikto darbu kopējās izmaksas ir vairāk kā 53 tūkstoši eiro.

Lai pilsēta būtu skaista un sakopta ne tikai svētkos, bet arī ikdienā, aicinām nepiesārņot dabu un pilsētu, kā arī sakopt un parūpēties par savu privātīpašumu.