OCLimbaži Sports
atklaj

21.jūlijā notika svinīgs atklāšanas pasākums labiekārtotajam Limbažu stadionam, kurā darbi tika veikti 2021.-2022.gadā, savukārt basketbola laukums un bērnu rotaļu laukums tika pabeigti šī gada maijā.

Limbažu novada pašvaldības priekšsēdētājs Dagnis Straubergs, uzrunājot klātesošos, pateicās ikvienam, kurš ir strādājis pie šī projekta.

“Vairs nav pamata, lai nenodarbotos ar sportu, jo šobrīd ir pilnīgi viss, lai to darītu. Paldies visiem, kas ir iesaistīti! Mums ir brīnišķīga bāze un atliek vien darboties.”

Projekta laikā stadionā veikti vairāki nozīmīgi darbi: asfaltbetona brauktuves un stāvlaukuma pārbūve, bruģakmens ietves, gājēja ceļa un betona kāpņu pārbūve, atjaunots finiša tornis, sadzīves kanalizācija un lietus ūdens kanalizācija, ūdensapgādes ūdensvads, elektroapgādes kabelis, jauns apgaismojums, 26 apgaismes balsti, jaunas tribīnes ar nojumi, inventāra uzglabāšanas konteineris, izveidota konteinera tipa tualetes ēka un ģērbtuvju ēka, izveidots poliuretāna seguma 3:3 basketbola laukums, t.sk. grozu komplekts, izveidots poliuretānā seguma apvienotais volejbola tenisa laukums, t.sk volejbola laukuma stabi, izveidots mākslīgā zāliena mini futbola un tenisa laukums, velo statīvi, pārbūvēts bērnu rotaļu laukuma un trenažieru laukuma segums, pārbūvēts basketbola laukums, izvietoti atpūtas soliņi pie basketbola laukuma un citi darbi.

Stadiona labiekārtošanas kopējās izmaksas ir 1 649 043,58 EUR, kas ietver projektēšanu un autoruzraudzību (SIA BM-projekts), būvuzraudzību (SIA Semita) un būvdarbus (SIA Limbažu ceļi). Projekta finansēšanai saņēmām Valsts kases aizdevumu 1 313 551,00 EUR. Pārējais finansējums piešķirts no pašvaldības 2021. un 2022. gada budžeta līdzekļiem. Kopējās izmaksās nav mini futbola mākslīgais zālājs, ko finansēja Latvijas Futbola federācija.