Izglītība
davinajums1

Limbažu Valsts ģimnāzija ir saņēmusi dāvinājumu no SIA “Mikrotīkls” 14 404,53 eiro vērtībā. Dāvinājumā saņemtas 102 bezvadu tīkla iekārtas Mikrotik cAP, 19 komutatori Mikrotik CRS328-24P-4S+RM, 4 optiskie tīkla moduļi.

Dāvinājums ir paredzēts mācību vai pētniecības procesa nodrošināšanai Limbažu Valsts ģimnāzijas visos mācību korpusos. Skolai ir ļoti nepieciešamas šīs bezvadu tīkla iekārtas, jo pieaudzis to ierīču skaits, kas lieto bezvadu un vadu tīklu.

Limbažu Valsts ģimnāzijas direktore Gunta Lāce:

“Esam ārkārtīgi pateicīgi SIA “Mikrotīkls”. Uzņēmums ir izcils mecenātisma piemērs Latvijas sabiedrībā. Ir ļoti daudz mācību materiāli, kurus lietojam, izmantojot internetu. Sākot no dažādiem video fragmentiem un lekcijām, līdz pat mācību platformām kā uzdevumi.lv, soma.lv, kas ļauj vingrināties interaktīvā veidā. Izmantojot mācību platformas, mēs varam kopā sadarboties un radīt prezentācijas vai dokumentus. Lai mēs varētu nodrošināt mācību procesu, tad internets ir ļoti nepieciešams, it īpaši brīžos, kad notiek olimpiādes. Pamazām arī liela daļa eksāmenu tiks kārtoti tiešsaistē.”

Uzņēmums jau iepriekš ir atbalstījis skolu ar tīkla iekārtām, kuras ir veiksmīgi strādājušas. Limbažu Valsts ģimnāzijas direktores vietnieks IT jautājumos Uldis Bušs:

“Limbažu Valsts ģimnāziju ar uzņēmumu saista sadarbība jau no 2014. gada decembra, kad tolaik vēl Limbažu sākumskola un Limbažu novada ģimnāzija saņēma dāvinājumu ar tīkla iekārtām. Toreiz saņēmām uzņēmuma vārdā piedāvājumu uzlabot skolas datortīklu no mūsu skolas absolventa un uzņēmuma darbinieka Kārļa Ogas.”