Aktualitātes Staicele
Staiceles vimba

13.maijā norisināsies Makšķerēšanas sacensības “Staiceles Vimba 2023”, un tās organizē Staiceles pilsētas ar lauku teritoriju makšķernieku biedrība “Ūdensroze". Sacensības notiek Salacas upes licencētajā posmā “Salaca II” no Staiceles papīrfabrikas augstsprieguma līnijas līdz līnijai, kas robežojas ar Staiceles pamatskolu.

Sacensību programma:

- 6.30 pulcēšanās, reģistrācija un vietu izloze pie Staiceles Lībiešu muzeja “Pivālind”

- no 6.30 līdz 7.00 izlozēto makšķerēšanas vietu ieņemšana

- no 7.00 līdz 12.00 pieaugušie makšķerē posmā no šosejas tilta pa straumi uz leju

- no 7.00 līdz 11.00 dāmas un bērni makšķerē posmā no bijušā parka tilta pa straumi uz leju

Sacensībām var pieteikties sacensību dienas rītā (no 6.30) un piedalīties jebkurš Latvijas un ne tikai Latvijas iedzīvotājs. Sacensību dalībnieki tiek dalīti 3 grupās – bērni līdz 16 gadu vecumam ieskaitot, pieaugušie (vīrieši) un dāmas. No dalības maksas atbrīvoti bērni līdz 16 gadu vecumam, pārējiem sacensību dalībniekiem jāveic dalības maksas – 5 eur apmaksa.

Par sacensību organizāciju atbildīgā persona ir biedrības valdes priekšsēdētājs Jurģis Straume, e-pasts: mbudensroze@inbox.lv.

Sacensību galvenais tiesnesis: biedrības valdes loceklis Toms Arnavs, e-pasts: mbudensroze@inbox.lv.

Lūgums iepazīties ar sacensību nolikumu:

Staiceles vimba