Projekti, fondu aktualitātes
Nevalstisko organizāciju un iedzīvotāju grupu projektu konkursam saņemti 14 pieteikumi

31. martā noslēdzās pieteikumu iesniegšanas termiņš Limbažu novada pašvaldības izsludinātajā nevalstisko organizāciju un iedzīvotāju grupu projektu konkursam. Kopumā tika iesniegti 14 projekti.
Nevalstisko organizāciju un iedzīvotāju grupu projektu konkursa pieteikumus vērtēs trešdien, 12. aprīlī, kad būs zināmi arī konkursa atbalstītie projekti.
Vērtēšanas komisijas sastāvā ir komisijas priekšsēdētājs, Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Didzis Zemmers un komisijas locekļi - Limbažu novada pašvaldības attīstības un projektu koordinatore Dace Romberga; Limbažu novada domes deputāts Aigars Legzdiņš; Limbažu novada domes deputāts Ziedonis Rubezis, Laikraksta „Auseklis” redaktore Regīna Tamane.
Konkursa mērķis ir atbalstīt sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un pasākumu īstenošanu Limbažu novadā.  Veicināt iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību aktuālu problēmu risināšanā, sekmējot viņu dzīves kvalitātes uzlabošanos, kā arī veicināt sadarbību starp pašvaldību un nevalstiskajām organizācijām, iedzīvotājiem.
Projekta kopējais pieejamais finansējums ir 10 000 EUR. Projektā pieprasītā līdzfinansējuma apmērs nedrīkst būt mazāks par 70 EUR un lielāks par 700 EUR, nepārsniedzot 70 % no projekta kopējām izmaksām.

Rita Ozoliņa
Limbažu novada pašvaldības