Limbažu novads Rēķini
bill me2

E-pakalpojumu pakāpeniska attīstība ir viena no Limbažu novada prioritātēm. Tiešsaistes risinājumi sniedz pieejamākus pakalpojumus iedzīvotājiem, ātrāku informācijas apmaiņu, kā arī atvieglo pašvaldības speciālistu ikdienas darbu. Sadarbībā ar Bill.me ir iespēja turpināt izaugsmi, attīstīties un pilnveidoties, lai pašvaldība iedzīvotājiem kļūtu vēl pieejamāka un draudzīgāka. Pašvaldības darbībā svarīgākais ir iedzīvotāji un viņu apmierinātība ar saņemtajiem pakalpojumiem. Bill.me mērķis ir radīt tādu dzīves vidi Limbažu novadā, lai ikviens iedzīvotājs justos piederīgs un ikvienam iedzīvotājam tiktu nodrošinātas iespējas viegli komunicēt ar pašvaldību. Līdz šim rēķinus par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem un paziņojumus iedzīvotāji ir saņēmuši tikai e-pastā vai papīra formātā. Bill.me ir būtiski turpināt attīstīt jaunus komunikācijas un norēķinu kanālus, piedāvājot iedzīvotājiem ērtu un mūsdienīgu tiešsaistes risinājumu.

Rēķini un saziņa vienuviet

Limbažu novada iedzīvotājiem platformas izmantošana dos iespēju saņemt rēķinus no vairākiem pakalpojumu sniedzējiem vienas platformas ietvaros. Vietne kalpos kā ērts un mūsdienīgs rīks pašvaldības rēķinu un informācijas saņemšanai, gan arī kā ērts un drošs maksājumu instruments.

Tehnoloģijas katram

Bill.me vietni jau 5 gadus izmanto vairāk nekā 100 dažādu nozaru uzņēmumi visā Latvijā, ieskaitot pašvaldības un pašvaldību kapitālsabiedrības. Strādājot šajā nozarē, ir bijusi iespēja pieredzēt, kad rūpes par iedzīvotāju komfortu turpina pieaugt un tajā pašā laikā tehnoloģisko risinājumu izstrāde paver jaunas iespējas nozarē. Modernās tehnoloģijas ir kļuvušas par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Turklāt tas neattiecas tikai uz ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem, bet arī senioriem, kuri arvien vairāk apgūst tehnoloģijas, lai varētu ērti sazināties ar pakalpojumu sniedzējiem un norēķinātos par dažādiem pakalpojumiem. Šobrīd Bill.me vietni Latvijā aktīvi lieto vairāk par 100 tūkstošiem cilvēku, gandrīz 40% no tiem ir cilvēki vecumā virs 55 gadiem.

Ko nozīmē Bill.me – kāpēc šāds nosaukums?

Nosaukumu veido divu vārdu salikums. Pirmais vārds ir “bill”, kas no angļu valodas ir tulkojams kā “rēķins”, savukārt otrs vārds ir “man”. Abu šo vārdu kombinācija apzīmē rēķinu piegādi un saņemšanu.

Lietošanas uzsākšana

Ikvienam Limbažu novada iedzīvotājam būs pieejams personīgais lietotāja profils Bill.me vietnē, proti ērts vadības panelis ātrai rēķinu saņemšanai un apmaksai, kā arī ērtai komunikācijai ar pašvaldību. Papildus tiešsaistes vietnei ir pieejama bezmaksas mobilā lietotne. Bill.me pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgajai datu aizsardzības regulai un visaugstākajiem Visa un MasterCard maksājumu drošības standartiem.

Tiem iedzīvotājiem, kuri jau saņem rēķinus no SIA “Limbažu Siltums” vai arī kāda cita Bill.me sadarbības partnera, nekādas papildu darbības nebūs jāveic, un viņi saņems Limbažu novada pašvaldības rēķinus savā vienotajā Bill.me profilā. Pārējie klienti savā e-pastā saņems aicinājumu reģistrēties.

Bill.me nākotnes plāni

“Atvieglojot pakalpojuma saņemšanu saviem klientiem, “Bill.me” jau tuvākajā nākotnē klientiem piedāvās risinājumu, kas ļaus veikt ātrus maksājumus ar savas internetbankas verifikācijas palīdzību. Šobrīd raugāmies turpmākas izaugsmes virzienā – darbības valstu loka paplašināšanā. Pašlaik mūsu risinājumu aktīvi izmanto arī Igaunijas un Kipras iedzīvotāji. Piedāvājot norēķinu un saziņas risinājumus atbilstoši starptautiskajiem drošības standartiem plašākā valstu zonā, tas spēs atvieglot ikdienu kā pakalpojumu sniedzējiem, tā arī to saņēmējiem”, atzīmē Bill.me pārstāvis.

Rēķinu saņemšana, pārskats, saziņa un mobilā lietotne tiek nodrošināti bez maksas. Apmaksājot rēķinu Bill.me vietnē, var tikt piemērota komisijas maksa, kas tiks uzrādīta pirms maksājuma veikšanas. Aicinām ikvienu izmēģināt vienu no mūsdienīgākajiem norēķinu un saziņas risinājumiem.