Sports
moto1

24. jūlijā Madonā un 14. augustā Stelpē norisinājās attiecīgi 4. un 5. posms Latvijas Amatieru čempionātā motokrosā, kuros piedalījās kopumā astoņi motokluba “ASB” pārstāvji.

4. posma rezultāti

Madonā uz starta izgāja seši sportisti individuālajās klasēs un viena blakusvāģu ekipāža no motokluba “ASB”. Posma kopvērtējumā motoklubs ieguva 6. vietu.

BV Veterāni

Jānis Sedlenieks un Ģirts Indrijaitis 1. braucienu nepabeidza, bet 2. braucienā izcīnīja 3. vietu, kas posma kopvērtējumā deva 4. vietu.

MX30+

Edgars Jurčenoks 1. braucienā bija 6. vietā, bet 2. braucienā ierindojās 5. vietā, 5. vietu ieņemot arī posma kopvērtējumā.

MX40+

Jānim Gražulim 1. braucienā – godalgotā 3. vieta, bet 2. braucienā iegūta 5. vieta. Oskars Baltruņķis 1. braucienā ieņēma 7. vietu, bet 2. braucienā izcīnīja 3. vietu. Posma kopvērtējumā Gražulis 4. vietā, bet Baltruņķis uzreiz aiz viņa, proti, 5. vietā.

MX50+

Sandris Kalniņš gan 1., gan 2. braucienā ieguva 7. vietu, kas arī kopvērtējumā ļāva ierindoties 7. pozīcijā. Intam Ķīkulim savukārt abos braucienos un arī posma kopvērtējumā 9. vieta.

MX55+

Normunds Šķepasts gan abos braucienos, gan posma kopvērtējumā ieņēma 4. vietu.

Ar detalizētiem Madonas posma rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT.

5. posma rezultāti

Arī Stelpē, sporta un atpūtas parka “Pīlādži” trasē motokluba “ASB” krāsas aizstāvēja seši sportisti individuālajās klasēs un blakusvāģu ekipāža, taču posma kopvērtējumā klubam augstā 3. pozīcija. Sezonas kopvērtējumā pirms noslēdzošā posma motoklubs “ASB” atrodas 5. vietā. Sacensības Stelpē notika ļoti lielā karstumā, savukārt trase bija bedraina un fiziski grūti braucama jau kvalifikācijas braucienos, jo nebija pienācīgi sagatavota pēc iepriekšējā dienā notikušajām sacensībām.

BV Veterāni

Jānis Sedlenieks un Ģirts Indrijaitis 1. braucienā izcīnīja 3. vietu, bet 2. braucienā – 2. vietu, kas arī posmā deva 2. pozīciju. Sezonas kopvērtējumā ekipāžai 5. vieta. Jāpiebilst, ka blakusvāģi šoreiz bija ļoti kupli pārstāvēti, 1. braucienā uz starta stājoties 26. ekipāžām, bet 2. braucienā – vien par divām mazāk.

MX30+

Edgars Jurčenoks 1. braucienā diemžēl krita, kā rezultātā motociklam radās defekts, un arī 2. braucienā piedzīvots kritiens, pēc kura sportists sacensības neturpināja. Sezonas kopvērtējumā Jurčenokam 6. vieta.

MX40+

Jānis Gražulis 1. braucienā izcīnīja 2. vietu, bet 2. braucienā ļoti sīvā cīņā guva uzvaru, kas arī posma kopvērtējumā deva pelnītu 1. vietu. Oskaram Baltruņķim 1. braucienā 8. vieta, bet 2. braucienā viņš diemžēl izstājās, posmā ieņemot 15. vietu. Sezonas kopvērtējumā Gražulim šobrīd 5. vieta, bet Baltruņķim – 10. vieta.

MX50+

Sandris Kalniņš 1. braucienā ieņēma 10. vietu, bet 2. braucienā ierindojās 6. vietā, kas posma kopvērtējumā deva 7. vietu. Intam Ķīkulim savukārt gan abos braucienos, gan posmā 12. vieta. Arī sezonas kopvērtējumā Kalniņam un Ķīkulim attiecīgi 7. un 12. vieta.

MX55+

Normunds Šķepasts abos braucienos ierindojās 6. vietā, bet posmā ieguva 5. vietu. Sezonas kopvērtējumā Šķepasts ieņem godalgoto 3. pozīciju.

Ar detalizētiem Stelpes posma rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT, braucēju sezonas kopvērtējums atrodams ŠEIT, bet klubu kopvērtējums – ŠEIT. Noslēdzošo 6. posmu Latvijas Amatieru čempionātā motokrosā paredzēts aizvadīt 3. septembrī Pilsblīdenē.