Aktualitātes Limbaži 800

“Limbažiem IR 800” - tie ir svētki gada garumā” redzam, dzirdam un pamanīsim ar vien biežāk, jo organizatoru komanda ar pilnu jaudu, idejām un entuziasmu gatavojas gaidāmajai Limbažu pilsētas jubilejai.

11. maijā, Limbažu novada Kultūras pārvaldē, uz kārtējo sapulci par svētku plānošanu tikās organizatoru komanda. Šajā reizē piedalījās kinorežisore un producente Dace Pūce, kurai ir uzticēts veidot režiju vienam no svarīgākajiem notikumiem pilsētas svētku laikā – svētku gājienam.

Limbažu novada Kultūras pārvaldes un “Limbažiem IR 800” vadītāja Evija Keisele iezīmēja gaidāmos notikumus un aktivitātes. Katram mēnesim ir izvēlēta kāda sajūta. Maijā – Limbaži IR mājas!

Svētkus ar dažādām aktivitātēm un meistarklasēm svinam visa gada garumā, taču svētku kulminācija ir plānota no 29. jūlija – 6. augustam, kad Limbažu pilsētā ar koncertiem uzstāsies ne tikai mūsu paša novada mākslinieki, bet arī vairāki citi Latvijā pazīstami mūziķi. Svētki laikā būs tirdziņi, sportiskas aktivitātes un citas norises, īpaši notikumi, kas patiks gan ģimenēm un bērniem, gan ikvienam pilsētas viesim un iedzīvotājam.

Sapulces laikā svētku sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Zane Lielkāja-Gerika un svētku mārketinga speciālists Roberts Viziņš informēja par plānotajām mārketinga un komunikācijas aktivitātēm, lai informētu, popularizētu un reklamētu svētku norisi.

Aktuālo informāciju par “Limbažiem IR 800”, kā arī svētku programmu ir iespējams uzzināt www.limbazi800.lv/. Sekojiet līdzi norisēm arī svētku sociālo tīklu facebook.com un instagram.com profilos, meklējot @limbaziemir800.

Aicinām apmeklēt “Limbažiem IR 800” un svinēt svētkus kopā!