Projekti Remontdarbi Satiksme
cels1

Vizbuļu ielai, kura ir aptuveni 550 metru gara, Mandegās, Skultes pagastā, Limbažu novadā nepieciešama pārbūve, kā arī inženierkomunikāciju izbūve/pārbūve uzņēmējdarbības attīstībai.

Šobrīd Vizbuļu ielai ir grants segums, kurš tiks mainīts uz asfaltbetonu ar nestspējas nodrošinājumu kravas auto līdz 13 tonnām uz ass. Pārbūvētajam ielas posmam tiks izbūvēta gājēju ietve ar bruģakmens segumu, paredzēta lietus ūdens novadīšana no brauktuves, uzstādīts ielas apgaismojums, izbūvēts centralizētais ūdens vads ar ugunsdzēsības hidrantiem, ceļa zīmju un norāžu uzstādīšanu, kā arī citi nepieciešamie darbi.

2023.gada 28.martā tika izsludināts Elektronisko iepirkumu sistēmā atklāts konkurss, kura rezultātā Limbažu novada pašvaldības Iepirkumu komisija nolēma ieteikt Limbažu novada pašvaldībai slēgt līgumu atklātā konkursā “Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība Vizbuļu ielas, Mandegās, Skultes pagastā, Limbažu novadā pārbūvei”, iepirkuma identifikācijas Nr. LNP 2023/41, ar SIA “CEĻU KOMFORTS”, par kopējo līgumcenu 39107,20 EUR ar PVN.

Projekta īstenošanai plānots piesaistīt Eiropas Savienības kohēzijas politikas programmas 2021.-2027. gadam 5.1.1. specifiskā atbalsta mērķa "Vietējās teritorijas integrētās sociālās, ekonomiskās un vides attīstības un kultūras mantojuma, tūrisma un drošības veicināšana pilsētu funkcionālajās teritorijās" 5.1.1.1. pasākums „Infrastruktūra uzņēmējdarbības atbalstam” fonda finansējumu.