Salacgrīva Sports Teniss Zvejnieku parks
ten

Ar Raimonda Martinsona sīvu uzvaru spēlē pār Žani Jirgensonu ir noslēdzies Salacgrīvas atklātais čempionāts galda tenisā. Turnīrs savu gaitu uzsāka marta beigās. Turnīram pieteicās 12 dalībnieki, kuri 1.kārtā izspēlēja pamatturnīru, tiekoties katram ar katru. Pamatturnīram noslēdzoties, dalībnieki bija ierindojušies šādā secībā: 1.vietā – Raimonds Martinsons, 2.vietā – Žanis Jirgensons, 3.vietā – Aldis Krasnais, 4.v. – Guntars Zariņš, 5.v. – Atis Jirgensons, 6.v. – Dainis Kārnups, 7.v. – Jānis Beitiks, 8.v. – Andrejs Eglītis, 9.v – Guntis Ivanovs, 10.v. – Edgars Kalniņš, 11.v. – Jānis Putniņš un 12.v. – Elīna Lilenblate.

Izslēgšanas spēlēs (1/4 finālā) cīņu turpināja pirmie 10 dalībnieki. Raimonds Martinsons, kurš pamatturnīru beidza kā līderis ar visām uzvarētām spēlēm, ar rezultātu 3:0 uzvarēja Edgaru Kalniņu (10.v.), Žanis Jirgensons (2.v.) ar 3:0 uzvarēja Gunti Ivanovu (9.v.). Trešajā pārī sacentās Aldis Krasnais (3.v.) un Andrejs Eglītis (8.v.), kur ar 3:0 pārāks bija A.Krasnais, ceturtajā pārī Guntars Zariņš (4.v.) ar rezultātu 3:2 pārspēja Jāni Beitiku (7.v.) un piektajā pārī ar rezultātu 3:1 Atis Jirgensons (5.v.) pārspēja Daini Kārnupu (6.v.).

Ceturtdaļfināla pāra uzvarētāji turpināja cīņu pusfinālā. Pirmajā pusfināla spēlē tikās G.Zariņš un A.Jirgensons, kur, pierādot savu neatlaidīgo treniņa darbu, spēli uzvarēja G.Zariņš ar rezultātu 3:0. Otrā pusfināla spēle notika starp Ž.Jirgensonu un A.Krasnaju. Šajā interesntajā cīņā ar rezultātu 3:0 savu vecmeistara pārākumu apliecināja Ž.Jirgensons, atstājot iespēju A.Krasnajam cīnīties par trešo vietu. Un trešajā pusfināla pārī tikās G.Zariņš ar R.Martinsonu, kur spraigā un aizraujošā spēlē ar 3:2 uzvaru izcīnīja R.Martinsons.

Čempionāta finālā spēles tika spēlētas līdz 4 setu uzvarai. Par 3.vietu spēlē tikās A.Krasnais ar G.Zariņu. Spēles sākumā vadību ar 2: 0 izrāva A.Krasnais (viņš spēli aizvadīja ar lauztu kājas pirkstu), taču viņa pretinieks G.Zariņš spēja lauzt spēles gaitu un izcīnīja skaistu uzvaru ar rezultātu 4:2. Spēlē par 1.vietu tikās Salacgrīvas vecmeistars Žanis Jirgensons un šī gada turnīra līderis Raimonds Martinsons. Spēle bija aizraujoša un spriedzes pilna abiem spēlētājiem. Šīs spēles scenārijs bija ļoti līdzīgs spēlei par 3.vietu. Pirmos divu setus uzvarēja Ž.Jirgensons, taču R.Martinsons atlikušajos četros setos pierādīja savu šī turnīra veiksmīgo spēlēšanu un uzvarēja ar rezultātu 4:2

Noslēdzoties ceturtajam Salacgrīvas čempionātam galda tenisā, 1.vietu, izcīnot tikai uzvaras visa turnīra garumā, izcīnīja Raimonds Martinsons, 2.vietā – Žanis Jirgensons, 3.vietā – Guntars Zariņš un 4.vietā – Aldis Krasnais.

Paldies spēlētājiem, kuri piedalījās šajā čempionātā, Limbažu novada pašvaldībai par balvām, Aldim Krasnajam par sava uzņēmuma produkciju katram turnīra dalībniekam un Salacgrīvas vsk. par piešķirto telpu turnīra sarīkošanai. Uz tikšanos nākošajā sezonā!