Sports Teniss Zvejnieku parks
zv2

Ir noslēdzies Salacgrīvas atklātais čempionāts galda tenisā. Turnīrs savu gaitu uzsāka februāra sākumā. Turnīram pieteicās 11 dalībnieki, kuri 1.kārtā izspēlēja pamatturnīru, tiekoties katram ar katru. Pamatturnīram noslēdzoties, dalībnieki ierindojās šādā secībā: 1.vietā – Gustavs Graudiņš, 2.vietā – Raimonds Martinsons, 3.vietā – Žanis Jirgensons, 4.v. – Guntars Zariņš, 5.v. – Juris Jankovskis, 6.v. – Dainis Kārnups, 7.v. – Aldis Krasnais, 8.v. – Roberts Krogzems, 9.v – Guntis Ivanovs, 10.v. – Renārs Ģēģeris un 11.v. – Jānis Putniņš.

Izslēgšanas spēlēs (1/4 finālā) cīņu turpināja pirmie 10 dalībnieki. Gustavs Graudiņš, kurš pamatturnīru beidza kā līderis ar visām uzvarētām spēlēm, ar rezultātu 6:0 uzvarēja Renāru Ģēģeri (10.v.), Raimonds Martinsons (2.v.) ar 6:0 uzvarēja Gunti Ivanovu (9.v.). Trešajā pārī sacentās Žanis Jirgensons (3.v.) un Roberts Krogzems (8.v.), kur ar 6:0 pārāks bija Ž.Jirgensons, ceturtajā pārī Guntars Zariņš (4.v.) ar rezultātu 6:1 pārspēja Aldi Krasnaju (7.v.) un piektajā pārī ar rezultātu 6:4 Dainis Kārnups (6.v.) pārspēja Juri Jankovski (5.v.).

Ceturtdaļfināla pāra uzvarētāji turpināja cīņu pusfinālā. Pirmajā pusfināla spēlē tikās G.Zariņš un D.Kārnups, kur, pierādot savu neatlaidīgo treniņa darbu, spēli uzvarēja G.Zariņš ar rezultātu 6:1. Otrā pusfināla spēle notika starp Ž.Jirgensonu un R.Martinsonu. Šajā interesntajā cīņā ar rezultātu 6:1 savu pārākumu apliecināja R.Martinsons, atstājot iespēju Ž.Jirgensonam cīnīties par trešo vietu. Un trešajā pusfināla pārī tikās turnīra jaunā “zvaigzne” G.Graudiņš ar G.Zariņu, kur spraigā spēlē ar 6:1 uzvaru izcīnīja jaunais talants G.Graudiņš.

Čempionāta finālā spēles tika spēlētas līdz 7 setu uzvarai. Par 3.vietu spēlē tikās vecmeistari Ž.Jirgensons ar G.Zariņu. Spēles sākumā vadību ar 2: 0 izrāva Ž.Jirgensons, taču viņa pretinieks G.Zariņš ar katru nākamo setu pietuvojās pretinieka rezultātam. Taču Ž.Jirgensons bija neapturams un galā izcīnīja skaistu uzvaru ar rezultātu 7:3. Spēlē par 1.vietu tikās pagājušā gada čempions R.Martinsons un šī gada turnīra līderis G.Graudiņš. Spēle bija aizraujoša un spriedzes pilna abiem spēlētājiem. Tomēr galarezultātā jaunība guva uzvaru pār pieredzi un tātad ar rezultātu 7:1 uzvaru izcīnīja G.Graudiņš. Noslēdzoties piektajam Salacgrīvas atklātajam čempionātam galda tenisā, 1.vietu, izcīnot tikai uzvaras visa turnīra garumā, izcīnīja Gustavs Graudiņš, 2.vietā – Raimonds Martinsons, 3.vietā – Žanis Jirgensons un 4.vietā – Guntars Zariņš.

Paldies spēlētājiem, kuri piedalījās šajā čempionātā, Limbažu novada pašvaldībai par atbalstu un Salacgrīvas vsk. par piešķirto telpu turnīra sarīkošanai. Uz tikšanos nākošajā sezonā!