Projekti, fondu aktualitātes

Mēneša beigās plānots pabeigt Limbažu novada pašvaldības administratīvās ēkā Rīgas ielā 16 energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbus. Darbus veic SIA “Accent būve”, būvdarbu būvuzraudzību – SIA “Marčuks”, būvprojektu izstrādāja SIA “GEO CONSULTANTS” un SIA “BŪVPROJEKTS”.
Ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai paredzēts veikt šādas darbības:
1)Ēkas ārsienu siltināšanu ar 150 mm siltumizolāciju;
2)Bēniņu grīdas papildus siltināšanu ar 300 mm beramās vates siltumizolāciju;
3)Neapkurināmā pagraba pārseguma siltināšanu ar 150 mm biezu siltumizolācijas slāni;
4)Cokola siltināšanu ar 100 mm ekstrudēto putu polistirolu;
5)Logu nomaiņu pret trīsstiklu pakešu logiem;
6)Metāla durvju nomaiņu pret jaunām siltinātām ārdurvīm.

Projekta “Pašvaldības administratīvās ēkas energoefektivitātes paaugstināšana” mērķis - veicot ieguldījumus pašvaldības administratīvajā ēkā saskaņā ar Limbažu novada attīstības programmas investīciju plānu 2020.-2022.gadam, paaugstināt ēkas energoefektivitāti, samazinot primārās enerģijas patēriņu un pašvaldības izdevumus par siltumapgādi.
Projekta līguma Nr.4.2.2.0/17/I/079, projekts tiek īstenots Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa "Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un AER izmantošanu pašvaldību ēkās" ietvaros.
Plānotie rezultāti: primārās enerģijas patēriņš pēc projekta īstenošanas būs 106,30 kWh/m2, siltumnīcgāzu emisija - 19,50 kg/m2.
Informāciju sagatavoja:
attīstības un projektu koordinatore Dace Romberga