Projekti, fondu aktualitātes
Noslēgusies Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas klēts ēkas pārbūve

2017.gada nogalē noslēgusies Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas klēts ēkas pārbūve, kuru turpmāk paredzēts izmantot skolas izveidotā novadpētniecības muzeja eksponātu izvietošanai un kā saietu namu dažādu pasākumu organizēšanai.
Darbi veikti Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Limbažu novada pašvaldības līdzfinansētā un biedrības "Jūrkante" atbalstītā projektā "Senās klēts pārvērtības".
Projekta rezultātā vienstāva guļbūves ēkai veikta pirmā stāva grīdas bruģēšana, papildus logu izbūve, atjaunota elektroinstalācija, izbūvētas kāpnes uz bēniņu stāvu un veikti citi labiekārtošanas darbi, nodrošinot ēkas drošu ekspluatāciju un iespēju izmantot ne tikai tās 1.stāvu, bet arī bēniņus. Ēkas apsilde tiks nodrošināta periodiski pēc vajadzības, izmantojot elektrisko gaisa sildītāju.
Par projekta līdzekļiem ēkas turpmākās izmantošanas vajadzībām izgatavoti koka galdi un soli.

Kopējās projekta izmaksas ir 26626,50 eiro, no tām 18000,00 eiro ir ELFLA finansējums.

Projekta ideju virzīja Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas direktore Ilze Ādamsone, pārbūves būvprojektu izstrādāja SIA “Agroprojekts RB” un būvdarbus veica SIA “Kards”.


Plašāka informāciju par ELFLA atrodama Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm

ELFLA LEADER logo
Anna Siliņa
Attīstības un projektu koordinatore