fotokonkurss LAUTA
1.vieta

Īsi pirms Lieldienām noslēgusies Limbažu novada 2022. gada fotokonkursa 3. kārtas iesūtīto fotogrāfiju vērtēšana. Paužot atbalstu Ukrainai 3. kārtas tēma „Nakts” tika nomainīta uz tēmu “ZILS UN DZELTENS”. Šīs tēmas mērķis bija paust solidaritāti ar Ukrainas demokrātiju un Ukrainas cilvēku apbrīnojamo spēju pretoties XXI gadsimtā neiedomājamai agresijai.

Šajā kārtā pārliecinoši uzvarēja Limbažu fotokluba biedra un vadītāja Andreja Komarova fotogrāfija, 2. vietā ierindojās Gintas Ažukas fotogrāfija un dalīto 3 vietu ieņēma Gata Vilbranta un Kristīnes Cinates fotogrāfijas.

Notikusi arī līderu maiņa fotokonkursa kovērtējumā un līderos izvirzījies ir Gatis Vilbrants. Šobrīd gan viņa pārsvars nav liels un visa cīņa par gada kopvērtējumu vēl tikai priekšā. Un ikvienam, kurš vēl vēlas ņemt dalību šinī konkursā ir iespējams arī to sākt no jebkuras turpmākās kārtas.sobrīd konkursā piedalījies jau 41 fotogrāfs.

4. kārtas tēma „Akmens”. Fotogrāfiem ir iespēja iemūžināt dažādus akmeņus – dižakmeņus, svētakmeņus, piemiņas akmeņus, ritualu akmeņus, dzirnakmeņus, oļus un u.c. Tie visi iederēsies fotokonkursa tēmā. Tā, kā fotokonkursa tēmas viens no mērķiem ir popularizēt Limbažu novadu, tad šīs tēmas ietvaros aicinam meklēt interesantus akmens veidojumus novadā. Šīs kārtas fotogrāfijām jābūt uzņemtām laika posmā no 1.04.2022. līdz 30.04.2022. un bildes jāiesūta elektroniski līdz 30.04.2022. plkst. 21:00 uz e-pasta adresi: limbazufotoklubs@gmail.com, fotogrāfijas pievienojot kā pielikumus, vai pievienojot saiti uz attēliem kādā no mākoņkrātuvēm.

Limbažu novada 2022. gada fotokonkursu organizē Limbažu novada pašvaldības aģentūra „LAUTA” sadarbībā ar „Limbažu fotoklubu”un ta atbalstītāji ir Limbažu novada pašvaldība, foto un video tehnikas veikals SIA „Master foto”, vadošais bioloģiskās kartupeļu ciets ražotājs pasaulē SIA „Aloja Starkelsen”, piena pārstrādes un siera ražošanas uzņēmums AS „Limbažu siers”, suvenīru un apdrukas uzņēmums SIA „I&L Reklāmdruka”, fotogrāfijas skola „Fototelpa”.