titul4

Notikumi Limbažu novadā no 28.06. – 03.07.

Plašāks šo notikumu apraksts ir atrodams Limbažu novada mājaslapā www.limbazunovads.lv. Pasākumu norisē iespējamas izmaiņas.

28.06.

Gulf of Riga Regatta 2022

Gulf of Riga Regatta 2022 piekrastes brauciens Rīga – Salacgrīva. Latvijas atklātā jūras braukšanas čempionāta Livonijas kausa izcīņas Salacgrīvas posms.

Saulrieta steķis

Sagaidot Gulf of Riga Regatta 2022 dalībniekus, Saulrieta steķī muzicēs grupa Homeopāti. Saule riet plkst. 22.27.

29.06.

Pēterdiena Liepupes pilskalnā

No plkst.19.00 Liepupes pilskalnā. Noslēgsim vasaras saulgriežu laiku, mācoties latvju dančus kopā ar tautas mūzikas ansambli Cielavas spēlmaņi. Ja šajā dienā līs pasākums notiks Liepupes tautas namā.

Filma - Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi

Svētupes muižā plkst. 20.00. Filma tapusi pēc Luīzes Pastores grāmatas Maskačkas stāsts motīviem. Ieeja bezmaksas

01.07.

Lielā diena Limbažos. Latvju bērni danci veda

No plkst. 12.00. Brīvdabas spēļu un meistardarbnīcu taka Padzenāti līdecēnus. Ielu koncerts Pucēts, pucēts, sapucēts Rīgas ielā 16. Ielu koncerts Jāņmaizītes Jūras un Cēsu ielu krustojumā. Dalībnieku gājiens, sākums Baumaņu Kārļa laukumā, dodas pa Cēsu ielu, Rīgas ielu, Jaunatnes ielu un noslēdzas Limbažu estrādē. Svētku koncertuzvedums Lielā diena Limbažu estrādē, Jaunatnes ielā 1.

02.07.

Latvijas 3x3 basketbola kausa posms

No plkst. 10.00 Limbažu stadionā. OC Limbaži vasaras līga 3x3 basketbolā – Latvijas 3x3 basketbola kausa posms

Viļķenes pagasta svētki

No plkst. 9.30 spēles, atrakcijas, muzikāla izrāde bērniem, stand-up ar Maksimu Trivaškeviču. Balle kopā ar Rikardionu, Kristīni Šomasi un Arti Gaili

Fly In Limbaži

Limbažu lidlaukā ieeja no 10.00 izklaide un kvalitatīvs laiks visai ģimenei – Latvijā ģimeniskākais avio šovs!

Atpūtas un sporta svētki Pociemā

No plkst. 11.00 dažādas aktivitātes. No plkst. 21.00 svētku balle. Uzstāsies Beāte Meldere un Māris Trankals

Valta Pūces jubilejas koncerts

No plkst. 19.00 Limbažu kultūras namā. Maestro Valts Pūce radījis neaizmirstamu kora, teātra, kā arī simfonisko mūziku un šogad viņš atzīmē savu 60 gadu jubileju.

Raimonds Pauls Duntes Muižā

No plkst. 20.00. Raimonds Pauls, grupa Framest, Elza Rozentāle, Paula Saija, Latvijas Radio Bigbends

Alojas svētki Ziedi manai pilsētai

No plkst. 9.00 Vasaras gadatirgus, atrakcijas, amatiermākslas kolektīvu koncerts, zaļumballe kopā ar grupu Zēgervaldes trio vidusskolas parkā