Aloja Limbažu novads Salacgrīva
sgriv1

6.oktobrī, Salacgrīvas apvienības pārvaldē notika ikmēneša novada vadības, apvienību pārvalžu un pagastu pakalpojumu sniegšanas centru vadītāju sanāksme.

Pirms pārrunāt katras apvienības un pagasta aktuālākos jautājumus, Salacgrīvas apvienības pārvaldes vadītājs, Andris Zunde iepazīstināja ar savas iestādes struktūru, teritorijā esošajām pašvaldības iestādēm un lielākajiem uzņēmumiem, piedāvātajiem pakalpojumiem un ārpakalpojumu sniedzējiem. Pārvaldes vadītājs informēja par apvienības budžetu un prezentēja lielākos īstenotos projektus. Septembrī Salacgrīvā noslēgušies divi lieli projekti - pilnībā pabeigti Zvejnieku parka estrādes pārbūves un teritorijas labiekārtošanas darbi un savesta kārtībā Skolas iela.

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilga Tiesnese runāja par nepieciešamību uzlabot iekšējo komunikāciju un aicināja apvienību un pagasta pakalpojumu sniegšanas centru vadītājus informēt par jaunumiem, īstenotajiem projektiem un veiktajiem darbiem savās teritorijās. Viņa iepazīstināja kolēģus ar nupat iznākušā pašvaldības izdevuma “Limbažu novada ziņas” oktobra numuru un mudināja ieteikt līdzcilvēkus pašvaldības apbalvojumiem nominācijās Goda novadnieks, Gada cilvēks, Atzinības raksts un Pateicības raksts, kā arī izvirzīt novada uzņēmējus dalībai konkursā “Gada uzņēmums 2023”.

Par aktuālāko savā teritorijā, sanāksmes vadītājs, pašvaldības izpilddirektora vietnieks Agris Blumers, aicināja izteikties Viļķenes pagasta pakalpojumu sniegšanas centra vadītāju Ausmu Eglīti un Pāles pagasta pakalpojumu sniegšanas centra vadītāju Gitu Kārnupi.

Par svarīgāko Alojas apvienības pārvaldē, Alojā, Staicelē, Brīvzemniekos un Braslavā stāstīja Alojas apvienības pārvaldes vadītājs Rihards Būda. Ilona Jēkabsone runāja par Ainažos un apkaimē notiekošo, savukārt Ilze Ozoliņa par Liepupes pagasta aktualitātēm.

Limbažu apvienības pārvaldi šajā sanāksmē pārstāvēja Katvaru pagasta pakalpojumu sniegšanas centra vadītājs Mārtiņš Grāvelsiņš, Vidrižu pagasta pakalpojumu sniegšanas centra vadītāja Egija Bērziņa un apvienības vadītājs Viktors Zujevs.

Sanāksmes izskaņā Salacgrīvas apvienības pārvaldes vadītājs Andris Zunde kolēģiem parādīja atjaunoto Zvejnieku parka estrādi, veiktos labiekārtošanas darbus stadionā, atjaunoto Skolas ielu pilsētā un jahtotāju servisa ēku “Bura”. Sporta un atpūtas kompleksa “Zvejnieku parks” pārvaldnieks Kristaps Močāns iepazīstināja ar sporta un atpūtas iespējām ko piedāvā šīs vietas.

Kā odziņa un kūkas bija ciemošanās Salacgrīvas ostas pārvaldē un nelielais izbrauciens jūrā.