Aktualitātes Izglītība
macas

3. janvārī Limbažu novada Izglītības pārvalde Limbažu vidusskolā organizēja Google Workspace mācības Limbažu novada pedagogiem sadarbībā ar SIA “Baltijas Informācijas tehnoloģijas” un “Datorzinību centru”.

Mācībās 23 skolotāji pilnveidoja prasmes strādāt ar valsts iegādātajiem Acer  Chromebook datoriem.

Skolotāji praktiski nostiprināja teksta dokumentu rediģēšanas iespējas. Ar Google veidlapu palīdzību veidoja elektronisku viktorīnu, izmantojot izklājlapas, analizēja skolēnu izaugsmi un koplietoja ieskaišu grafiku, kā arī iepazina prezentācijas knifus, salīdzinot ar Microsoft PowerPoint. Neizpalika arī Google Classroom nodarbības un prasmju atsvaidzināšana tiešsaistē.

Savukārt 5. janvārī arī Alojas Ausekļa vidusskolas 20 skolotāji, papildinot jau esošās zināšanas, apguva prasmes darbā ar Acer Chromebook modeļa datoriem. Šo datoru  izmantošana mūsdienīga mācību procesa īstenošanai skolās kļūst aizvien populārāka, tādēļ pedagogi ar aizrautību iesaistījās nodarbībās.

Šīs mācības novada skolotājiem ir kā iedvesmas avots nākamajam darba cēlienam - 2. semestrim skolā.

Paldies zinošajām un atsaucīgajām pasniedzējām Brigitai Lazdiņai un Svetlanai Baigozinai!