Projekti Projektu jaunumi
orient

Alojas Ausekļa vidusskola sadarbībā ar Alojas dienas centru ir sagatavojusi jaunu orientēšanās spēli par Latviju. Spēles tiesneši būs Alojas vienības jaunsargi.

Spēles mērķis:

• Veicināt orientēšanās sporta attīstību Alojas pārvaldes teritorijā.
  • Iesaistīt Alojas pārvaldes iedzīvotājus un skolu jaunatni orientēšanās sporta apguvē.
  • Veicināt Alojas pārvaldes iedzīvotāju, īpaši, skolas vecuma bērnu, jauniešu veselību.
  • Veicināt Alojas pārvaldes iedzīvotāju, īpaši, bērnu, jauniešu zināšanas par Latvijas apdzīvotākajām vietām.
  • Veicināt Alojas pārvaldes iedzīvotāju, tai skaitā bērnu un jauniešu, patriotismu, iesaistot orientēšanās spēlē par Latviju.

Pasākuma dalībniekiem balvas tiks nodrošinātas par projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” Nr.9.2.4.2/16/I/028 līdzekļiem.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma norises laikā viņš var tikt fotografēts un filmēts un viņa attēls var tikt izmantots publicitātes un reklāmas nolūkos bez atlīdzības izmaksas vai autortiesību piemērošanas.