zp1

16.jūnija pēcpusdienā, Zvejnieku parkā notika projekta "Stadiona vieglatlētikas sektoru projektēšana, autoruzraudzība un izbūve, Zvejnieku parkā, Salacgrīvā, noslēguma pasākums.

Pašvaldības vadītājs Dagnis Straubergs ir gandarīts par paveikto “esam nonākuši pie laba rezultāta, stadions ir gatavs, visi sektori ir izbūvēti un sakārtoti atbilstoši starptautisko sacensību prasībām. Finiša taisnē ir darbi Zvejnieku parka estrādē, pēc to pabeigšanas atpūtas komplekss būs pilnībā gatavs. Tā ir liela vērtība, kuru novērtē arī ārvalstu eksperti: brīnišķīga vieta ar visu nepieciešamo aprīkojumu un infrastruktūru. Paldies visiem kuri šeit strādāja.”

Salacgrīvas apvienības pārvaldes vadītājs Andris Zunde smaidot teic “smaidu, jo vēl viena vieta Salacgrīvā ir skaisti sakopta, kļuvusi vizuāli un estētiski pievilcīgāka. Redzam arī estrāde tūlīt tiks pabeigta, Zvejnieku parks iegūs jaunus vaibstus. Šie ir vieni no lielākajiem objektiem Salacgrīvā. Galvenais ieguvums ir iespēja šeit rīkot un piesaistīt pasākumus. Darbu vēl daudz, bet ir liels prieks par to kas ir padarīts, paldies visu pilsētnieku vārdā.”

Arī būvnieku pārstāvis Andris Druvietis ir apmierināts ar paveikto “darbs ir izdarīts kvalitatīvi un noteikti kalpos ilgi. Neviens mums netraucēja un arī mēs atļāvām skriet un trenēties, vietējie mūs atbalstīja. Lai sports attīstītos ir vajadzīga infrastrutkūra un tā tagad ir, vēl ir vajadzīgi treneri un sportot gribētāji. Lai vienmēr jums ir treneri un sportot gribētāji.

Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs ir pārliecināts, ka atbilstoša infrastruktūra Zvejnieku parka stadionā būs pamats regulārai vieglatlētikas sacensību norisei novadā.

Īstenojot projektu, atpūtas kompleksa “Zvejnieku parks” stadionā izbūvēts tāllēkšanas sektors ar marķējumu; trīssoļlēkšanas lodes grūšanas sektori ar marķējumu; šķēpa mešanas sektori ar 30 m un 36,5 m ieskrējiena sektoriem ar marķējumu; augstlēkšanas, kārtslēkšanas, diska mešanas un vesera mešanas sektori; lietus ūdens novadīšana no sektoru elementiem; Futbola spēles stadions atbilstošu 2.kategorijai 100m garums un 64 m platums (UEFA stadionu infrastruktūras regulas 2010. gads): jāveic spēles laukuma drenāžas sistēma, jāierīko spēles laukuma segums ar dabīgo zālāju, jāuzstāda spēles laukuma laistīšanas sistēma un futbola vārti; karoga masti vismaz 5 karogu izkāršanai; skrejceļa apgaismošana pa visu perimetru; tribīnes ar jumtu un skatītāju sēdekļiem ar kopējo sēdvietu skaitu vismaz 300 vietām; esošo skatītāju solu zonas sakārtošana, veicot sēdvirsmu un starpsolu zonas remontu; teritorijas labiekārtošana pēc izbūves darbiem.

Kopējās objekta projektēšanas, autoruzraudzības un būvniecības izmaksas 630 347,09 EUR. (ar PVN)

Būvniecību veica SIA "REATON", projektēšanas darbus SIA "REATON" piesaistītais apakšuzņēmējs SIA “Baltex Group". Būvuzraudzību veica SIA "JURĒVIČS UN PARTNERI", līguma summa 10853,70 EUR (ar PVN)