Ainaži Dagnis Straubergs Satiksme
police3

21.februāra vakarā uzA1 šosejas pie Ainažiem, notika satiksmes negadījums, kurā cieta smagā automašīna ar puspiekabi un smagā automašīna. Avārijas rezultātā tika bojāta smagās mašīnas degvielas tvertne un vidē noplūda dīzeļdegviela.

Limbažu novada Civilās aizsardzības komisijas priekšsēdētājs Dagnis Straubergs saņēma lūgumu palīdzēt avārijas vietā novērst vides piesārņojumu. Sazinoties ar Salacgrīvas apvienības pārvaldes darbiniekiem, uz notikuma vietu operatīvi tika nosūtīts avārijas seku likvidēšanai nepieciešamais aprīkojums.

Paldies par operatīvo rīcību Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs un Civilās aizsardzības komisijas vadītājs Dagnis Straubergs, teic Salacgrīvas apvienības pārvaldes vadītājam Andrim Zundem un ēku un apsaimniekojamās teritorijas pārzinim Ārim Ladusānam. Avārijas seku likvidēšanā iesaistījās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Latvijas autoceļu uzturētājs. Cietušo šajā satiksmes negadījumā nav.

Pašvaldības vadītājs informē, ka šobrīd notiek sarunas par divu jaunu glābšanas centru būvniecību Limbažu novadā. Glābšanas centri, kuros būs apvienoti visi palīdzību sniedzošie dienesti: Valsts glābšanas un ugunsdzēsības dienests, Neatliekamā medicīniskā palīdzība un Valsts policija.  Viens glābšanas dienests plānots Limbažos, otrs Salacgrīvā.