Projekti, fondu aktualitātes
Papildināta Vārzu pludmales infrastruktūra jaunai peldsezonai

Oktobra mēnesī “Vārzu” publiskās pludmales zonā Skultes pagastā tika uzstādītas divas divvietīgas pārģērbšanās kabīnes. Kabīnes ir novietotas divās vietās, atstatu viena no otras, lai tās peldsezonas laikā varētu izmantot apmeklētāji plašākā teritorijā. Uzstādīšanu veica SIA “Līgaiši” saskaņā ar SIA “EIROPRO” izstrādāto būvniecības ieceres dokumentāciju.

Kopš šī gada maija beigām Limbažu novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pašvaldību savienība” īsteno projektu “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana” Nr.1-08/2/2020, kuru finansē Latvijas vides aizsardzības fonds (LVAF).

Logo rindaŠajā projektā 18 sadarbības partneri no visām Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes pašvaldībām Latvijā veic dažādas aktivitātes jūras piekrastes infrastruktūras attīstībai.
Limbažu novada pašvaldība projektā piedalās jau trešo gadu, par iepriekšējo gadu projektu finansējumu Vārzu pludmales teritorijā ir uzstādīti 15 velosipēdu statīvi velosipēdu novietošanai un divas divvietīgas pārģērbšanās kabīnes.

Papildināta Vārzu pludmales infrastruktūra jaunai peldsezonai

Attīstības un projektu koordinatore Dace Siliņa