Sabiedrība Vide ZAAO
zaao4

Limbažu novadā, tai skaitā, Limbažu pilsētā ir izvietoti šķiroto atkritumu konteineri. Aicinām iedzīvotājus konteineros likt TIKAI šķirotus atkritumus. Uz katra konteinera ir norāde ko tajā drīkst likt. 

Diemžēl pie šiem konteineriem iedzīvotāji novieto sadzīves priekšmetus, mēbeles un matračus.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un izmantot Limbažu, Alojas un Salacgrīvas Šķiroto atkritumu laukumus, tajos dažādas, nederīgas, savu mūžu nokalpojušas lietas, var nodot bez maksas.

Ja redzat kādu, kurš novieto pie šķiroto atkritumu konteineriem lielgabarīta vai sadzīves atkritumus, lūdzam piefiksēt (nofotografēt) pārkāpēju un informēt par to pašvaldības policiju – 22 017 882. Atceries, ka Tu maksā par tiem, kas negodprātīgi izmanto atkritumu novietošanu tur, kur tas nav atļauts.

Limbažu pilsētā un novadā atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus sniedz SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” (ZAAO). 

Aicinām izmantot Šķiroto atkritumu laukumus Limbažos, Mazā Noliktavu ielā 3, Alojā, Rīgas ielā 5, Salacgrīvā, Viļņu ielā 5, kuros bez maksas var nodot: pudeļu, burku stiklu, logu stiklu, papīru, kartonu, polimērus, izlietoto lauksaimniecības iepakojumu, koka un finiera iepakojuma kastes, paletes, metāla priekšmetus un iepakojumu, elektriskās un elektroniskās iekārtas, baterijas un akumulatorus, atkārtoti lietojamo apģērbu, apavus un mājas tekstilu, eļļas filtrus, motoreļļas, smēreļļas,vieglo automašīnu riepas 4 gab. bezmaksas. Gada laikā no vienas privātpersonas 4 vieglo automašīnu riepas bez maksas, katra nākamā 2.50 €/gab.

luminiscentās spuldzes 10 gab. bezmaksas 10 gab. no mājsaimniecības gadā bez maksas, katra nākamā 0.25 €/gab.

Par maksu pieņem: Krāsu iepakojumus, Kārtridžus, Kravas automašīnu un autobusu riepas, Liela izmēra atkritumus (mēbeles, matrači u.tml. liela izmēra priekšmetus), Šķirotus un jauktus būvniecības atkritumus, BIO atkritumus,

Šīferi, būvniecības atkritumus ar šīfera piejaukumiem un sadzīves atkritumus NEPIEŅEM!

Saudzēsim vidi un atcerēsimies – Daba bez mums var, bet mēs bez Dabas nē!