Attīstība Limbažu novads
limbazi

Limbažu novada pašvaldības 24.marta domes sēdē pieņemts lēmums nr. 234 “Par Attīstības programmas 2022. – 2028.gadam projekta un Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2022. – 2046.gadam projekta precizēšanu.”

Lēmums nosaka, ka “Limbažu novada Attīstības programmas 2022. – 2028.gadam” un “Limbažu novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2022. – 2046.gadam” projekti ir jāprecizē saskaņā ar publiskās apspriešanas rezultātiem.

Savukārt domes lēmums nr. 235 “Par Attīstības programmas 2022.-2028.gadam 2.redakcijas un Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2022.-2046.gadam 2.redakcijas nodošanu publiskai apspriešanai” nosaka, ka no 11.aprīļa līdz 11.maijam šiem attīstības plānošanas dokumentiem noteikts publiskās apspriešanas laiks.

Tās laikā interesentiem ir iespēja iepazīties ar izstrādātajiem dokumentiem, piedalīties sabiedriskās apspriedes sanāksmē, sniegt savus priekšlikumus to pilnveidei.

2022.gada 2.maijā plkst. 17:00 tiks rīkota sabiedriskās apspriedes sanāksme tiešsaistē. Saite pirms sanāksmes tiks publicēta Limbažu novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.limbazunovads.lv. Pieslēgšanās sanāksmei ir bez iepriekšējas reģistrācijas.

Publiskās apspriešanas laikā  ar attīstības plānošanas dokumentiem var iepazīties:

Limbažu novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģija 2022.-2046.gadam ir novada ilgtermiņa teritorijas attīstības plānošanas dokuments, kurā noteikts pašvaldības ilgtermiņa attīstības redzējums, mērķi, prioritātes un telpiskās attīstības perspektīva. Tā ir vadlīnijas Limbažu novada attīstības programmas, nozaru plānošanas dokumentu, teritorijas plānojuma un lokālplānojumu izstrādei.

Limbažu novada Attīstības programmas 2022.-2028.gadam izstrādes galvenais mērķis bija izstrādāt vidēja termiņa attīstības plānošanas dokumentu Limbažu novada teritorijai, lai sekmētu ilgtspējīgu un stabilu Limbažu novada attīstību, nodrošinātu iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu un veicinātu uzņēmēju konkurētspēju.

Attīstības plānošanas dokumentus izstrādāja SIA “Ķemers Business and Law Company”.

Jautājumu gadījumā par attīstības plānošanas dokumentiem vai to publiskās apspriešanas procesu, vērsties pie Limbažu novada pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas vadītāja: Ģirts Ieleja, tālr. Nr. 29228858, e-pasts: attistibas.nodala@limbazunovads.lv, vai pie dokumentu izstrādātājiem SIA "Ķemers Business and Law Company: Edīte Ķemere, tālr. Nr.29285297, e-pasts: edite.kemere@kblc.lv .