Atbalsts Ukraina
ukr5

Lai ukraiņiem varētu sniegt visa veida atbalstu, ļoti būtiski ir formalitāšu sakārtošana.

Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Māris Beļaunieks uzsver, ka mums ir svarīgi rīkoties cilvēcīgi, ne birokrātiski, taču dokumentu virzība ir ļoti svarīga.

Plašāk:

Ja ukraiņu iedzīvotājam IR biometriskā* pase:

-Jāaizpilda Latvijas Republikas ilgtermiņa vīzas pieteikuma anketa;

-Iesniegums par vienreizējās humanitārās vīzas piešķiršanu;

-3x4cm fotogrāfijas (2gab);

-Kopija no pases pirmās lapaspuses un ierakstu par šķērsotajiem robežpunktiem. Der arī nofotografēta un izprintēta.

Ja ir parasts iekšzemes dokuments, kas nav biometriskā pase (vecā pase):

-Anketa uzturēšanās atļaujas pieprasīšanai;

-Iesniegums;

-3x4cm fotogrāfijas (2gab);

-Dokumenta kopija, arī ierakstu par šķērsotajiem robežpunktiem. Der arī nofotografēta un izprintēta.

Ja NAV personu apliecinošs dokuments:

-Jāsazinās ar Valsts robežsardzi:

Novada robežās - Rīgas pārvaldes Skultes 1.kategorijas nodaļa

tel.nr. +37126405342

Visu augstāk minēto informāciju un dokumentus iespējams iesniegt centralizēti – ukraiņiem nav obligāti jādodas uz PMLP, respektīvi, ir iespēja kopā aizpildīt un nogādāt PMLP kādam centralizēti.

Fotogrāfijas jāpievieno fiziski.

PMLP būs jāapmeklē, kad dokumenti tiks apstrādāti, to paziņos.

* Biometriskā pase ir tradicionāla pase, kurā ir iestrādāta elektroniska mikroprocesora mikroshēma, kurā ir biometriska informācija, ko var izmantot, lai autentificētu pases turētāja identitāti.

Limbažu novada koordinators: Jana Beķere

Mob.tel.: +37129476711