Limbažu novads Pašvaldība Izglītība
ed skola

26.maija Limbažu novada domes sēdē apstiprināja vienotas ēdināšanas maksas vecākiem visās pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs, pirmsskolas izglītības iestādēs.

Noteiktā vecāku maksa par ēdināšanu dienā novada pirmskolas izglītības iestādē ir 2 euro (par brokastīm, pusdienām un launagu) 8. – 12.klašu skolēniem 1,50 euro. Liepupes pamatskolā 1. – 9. klašu skolēniem maksa par brokastīm un launagu kopā ir 1,20 euro, Staiceles pamatskolā launags 0,60 euro un Alojas Ausekļa vidusskolā launags 0,54 euro, Lādezera pamatskolas PII audzēkņiem ir nodrošinātas arī vakariņas, vecāku maksa par tām 0,60 euro.

Pašvaldība piešķir trīsreizēju ēdināšanu 5 – 6 gadīgiem bērniem, kuri apgūst obligāto pirmskolas izglītību, 5. – 7. klašu skolēniem, daudzbērnu ģimenēm un sociāli atbalstāmo iedzīvotāju grupām.

Valsts un pašvaldība apmaksā brīvpusdienas 1. – 4. klašu skolēniem.

Jaunās ēdināšanas maksas stāsies spēkā ar šī gada 1.septembri.