Jaunieši
jaun3

Limbažu novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar biedrību “Creative Minds for Culture” piedalās projektā „Jauniešu līdzdalības platforma”, ar mērķi sekmēt jauniešu vecumā no 13-30 gadiem informētību un līdzdalību pilsoniskās iniciatīvās Latvijā, savu interešu aizstāvībai un iesaistei lēmumu pieņemšanas procesos. Projektu ”Jauniešu līdzdalības platforma” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Kā daļa no projekta aktivitātēm Limbažu novadā marta piektdienu pēcpusdienās, norisinājās trīs līdzdalības darbnīcas- Limbažos, Salacgrīvā un Staicelē, kuru laikā jaunieši strādājot grupās un izsakot savus viedokļus, spēlējot simulācijas spēli un iejūtoties dažādās lomās, iepazinās ar to, kas ir līdzdalība.

Kā nākamā aktivitāte ir paredzēta “Jauniešu līdzdalības akadēmija” viesu namā “Vecmuiža”, no 6.- 9. aprīlim, kuras ietvaros jaunatnes darbiniekiem un jauniešiem no Vidzemes reģiona, būs iespēja piedalīties līdzdalības aktivitātēs un sarunās ar starptautiskajiem ekspertiem. Jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem vēl ir iespēja pieteikties Jauniešu interešu aizstāvības akadēmijai : https://ej.uz/jauniešuakadēmija1

Sagatavoja Jaunatnes darbinieks Renārs Peksis