Sports
olimp2

Ir noslēgušās Starptautiskās Speciālās Olimpiādes Pasaules Vasaras spēles Berlīnē, kuras norisinājās no 2023.gada 17. līdz 25.jūnijam. No 12. līdz 15. jūnijam Latvijas SO komandu laipni izmitināja spēļu viespilsētā Jēnā, iepazīstinot ar pilsētiņas dzīvi un iesaistot aktivitātēs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Visā šajā laikā gūta jauna pieredze, daudz pozitīvu un neatkārtojamu emociju un jauni draugi.

Mūsu Skolas audzēknei Gintai Annai Štolcai lodes grūšanā izdevās izcīnīt sudraba medaļu spēcīgāko jauniešu grupā, bronzas medaļu tāllēkšanā B grupā un sudraba medaļu jauktajā stafetē 4x400m. Ļoti lepojamies ar Gintas Annas sasniegtajiem rezultātiem. Milzīgs paldies treneriem un fizioterapeitei Agnesei Runcei par ieguldīto darbu gatavojoties sacensībām.

Šīs bija jau trešās spēles, kur piedalās mūsu skolēni Latvijas Speciālās Olimpiādes izlases sastāvā. Pagājušā gada vasarā Gotikas kausa izcīņā futbolā Zviedrijā piedalījās mūsu Ārons Burkēvičs. Komanda izcīnīja godalgoto 3. vietu. Ceram uz panākumiem arī šogad, jo Ārons jau 16. jūlijā atkal dosies uz Zviedriju.

2023.gada marta sākumā Ārons Burkēvičs piedalījās Eiropas Speciālās Olimpiādes sacensībās slēpošanā Otepē Igaunijā. Individuāli Ārons izcīnīja bronzu 2km slēpojumā, bet sudrabu izcīnīja 4x1000m stafetē. Šis zēns ar savu sportisko garu un mērķtiecību ir mūsu skolas lepnums! Tā tik uz priekšu! Lepojamies!