APTAUJA
buss

Februāra vidū Limbažu novada pašvaldībā viesojās Pērnavas apriņķa sabiedriskā transporta centra Pērnavas autoostas vadītājs Andrus Karpuk.

Tiekoties ar Limbažu novada domes priekšsēdētāja pirmo vietnieku Māri Beļaunieku tika pārrunāta iespēja, startējot pārrobežu projektā, atjaunot autobusa maršrutu Pērnava – Ainaži – Salacgrīva, varbūt arī tālāk,, līdz Limbažiem.
Limbažu novada pašvaldības vadītāja 1.vietnieks Māris Beļaunieks pēc sarunas atzina “mums notika vajadzīga un noderīga saruna ar igauņu kolēģiem. Ļoti laba ir ideja atjaunot šo satiksmi un projektu īstenot. Zinu, ka mūsu novada cilvēki izmanto iespēju apmeklēt Pērnavu un atpūsties Pērnavas atpūtas un SPA kompleksos. Ļoti labi atceros tos laikus, kad braucām iepirkties uz Pērnavu. Kāpēc gan to nedarīt arī tagad? Mēs esam par šī pārrobežu projekta īstenošanu, bet pirms pieņemt gala lēmumu vēlamies uzzināt sabiedrības viedokli. Vadība var domāt vienu, bet iedzīvotāji citādi.”

Lai noskaidrotu Limbažu novada iedzīvotāju viedokli par starptautisko autobusa satiksmes atjaunošanu aicinām, līdz 7.aprīlim piedalīties aptaujā. Anketa atrodama Limbažu pašvaldības informatīvajā izdevumā “Limbažu novada ziņas”,  mājas lapā www.limbazunovads.lv un pašvaldības Facebook kontā.

Atbildes varat sniegt aizpildot anketu elektroniski, vai sūtot uz e pastu komunikacija@limbazunovads.lv, vai zvanot 26545574 Ilgai Tiesnesei

Par pārrobežu autobusu satiksmes atjaunošanu