Muzejs Projekti
tacis

Limbažu novada pašvaldības Salacgrīvas muzejs  ir īstenojis Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) līdzfinansēto projektu “Salacgrīvas muzeja pastāvīgās izstāžu zāles sagatavošana pastāvīgajai ekspozīcijai “Lībiskā piederība”” Nr. 22 – 09 – FL05_F043.0207-000003.

Projekta kopējās izmaksas EUR 27356,07, tai skaitā EJZF finansējums EUR 24620,46 un pašvaldības finansējums EUR  2735,61.

Projekta ietvaros ekspozīcijai paredzētajā telpā tika izgatavotas, piegādātas un uzstādītas bīdāmās durvis un izgriežamā siena, ekspozīcijas mēbeles un planšetes, kā arī  piegādāta un uzstādīta ekspozīcijas izgaismošanas sistēma.

Bīdāmās durvis un izgriežamā siena nodrošinās papildus eksponējamo platību un dos iespēju telpu izmantot gan ekspozīcijai, gan vajadzības gadījumā to pārveidot – samazināt vai palielināt.

Ekspozīciju mēbeles – 3 vitrīnas, lielais plaukts un 5 podesti paredzēti priekšmetu novietošanai ekspozīcijā, bet 10 plastikāta planšetes – attēlu un drukātās informācijas noformēšanai.

Izgaismošanas sistēma nodrošinās ekspozīcijas telpu ar nepieciešamo apgaismojumu.

Telpas sagatavošana ekspozīcijai “Lībiskā piederība” ļauj uzsākt darbu pie ekspozīcijas iekārtošanas, vienlaicīgi dodot iespēju apmeklētājam jau tagad redzēt pārmaiņas un redzēt notiekošo procesu.

lgo1

Salacgrīvas muzejs