Projekti, fondu aktualitātes
Pašvaldība noslēgusi sadarbības līgumu ar LPS par projekta “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana” īstenošanu

Limbažu novada pašvaldība maija mēnesī ir noslēgusi sadarbības līgumu ar biedrību “Latvijas Pašvaldību savienība” (LPS) par projekta “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana” Nr.1-08/260/2018 īstenošanu, kuru finansē Latvijas vides aizsardzības fonds (LVAF).
Šajā projektā 18 sadarbības partneri no visām Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes pašvaldībām Latvijā veiks dažādas aktivitātes jūras piekrastes infrastruktūras attīstībai.
Limbažu novada pašvaldība šī projekta ietvaros “Vārzu” publiskās pludmales zonā plāno uzstādīt 15 statīvus velosipēdu novietošanai. Projekta īstenošanai piešķirts LVAF finansējums 3691.50 eiro.

logo dace