Aktualitātes Ēnu diena

Pašvaldības darbinieki piedalās “Ēnu dienā”

5. aprīlī visā Latvijā norisinājās “Ēnu diena”, kuras laikā skolēni apmeklēja kādu darba vietu un vēroja interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Arī Limbažu novadā skolēniem bija iespēja kļūt par “ēnu” vairākās darba vietās, uzņēmumos un iestādēs.

Limbažu novada pašvaldībā skolēni izvēlējās kļūt par ēnām Limbažu galvenās bibliotēkas darbiniekiem, pašvaldības aģentūras “LAUTA” tūrisma informācijas centra tūrisma konsultantiem Limbažos, Staicelē un Salacgrīvā, mārketinga speciālistam Limbažos, kā arī Limbažu novada publisko ūdeņu apsaimniekošanas nodaļas “Alda” vadītājam un Sabiedrisko attiecību nodaļas speciālistei.

“Ēnotāji” ne tikai iepazinās ar darbu pie tūrisma projektu realizācijas un publicitātes veidošanas, bet arī ar gida profesiju, un apskatīja Limbažu novada teritorijā esošos ezerus, un “izmēģināja roku” fotografēšanā.

Sabiedrisko attiecību speciālistes Beātes Kožinas “ēnas” Laura un Geita pozitīvi vērtē šo iespēju: “Mēs uzdevām jautājumus, iepazināmies ar profesiju, fotografējam un uzzinājām, kā sabiedrisko attiecību speciālisti liek informāciju Limbažu novada mājas lapā. Šī diena bija jautra un palīdzēja mums iepazīties ar šo profesiju, kā arī uzzinājām kādiem mācību priekšmetiem mums ir vairāk jāpievērš uzmanība, lai nākotnē veiksmīgāk varētu strādāt šajā profesijā.”

Autori: Limbažu vidusskolas 7b klases skolnieces Laura un Geita un sabiedrisko attiecību speciāliste Beāte Kožina