Limbažu novads Pašvaldība
twit

1. decembrī Limbažu novada pašvaldības izpilddirektors Artis Ārgalis piedalījās diskusijā “Cilvēkresursu pārvaldība pašvaldībās”. Tā norisinājās Twitter platformā.

Diskusijas laikā izpilddirektors pauda viedokli, ka pašvaldība ir noteikusi prioritāti sakārtot personāla vadības jautājumus, lai tā funkcionētu atbilstoši mūsdienām.

“Šobrīd pašvaldībā tiek veiktas strukturālas izmaiņas, lai stiprinātu personāla vadību, lai ieviestu IT risinājumus, kas palīdzētu efektīvāk un ātrāk veikt dokumentu apriti. Pašvaldībā tiek veikti funkciju auditi un vērtēti galvenie veiktspējas rādītāji jeb KPI.” – informē pašvaldības izpilddirektors.

Izpilddirektors piekrīt Valsts kontroles revīzijas ziņojumā paustajam, ka pašvaldības vadībai ir jāsaprot, ka darbinieku zināšanas un prasmes ir būtiskas pašvaldības funkciju kvalitatīvai izpildei. Darbinieki ir mērķtiecīgi jāvada, jāizglīto un jāmotivē.

Diskusijā piedalījās - valsts kontrolieris Rolands Irklis, Valsts kontroles padomes loceklis, atbildīgais par revīziju Edgars Korčagins, Valsts kontroles Personāla daļas vadītāja Ilze Valdovska, Zygon Baltic Consulting Ltd valdes loceklis un vadošais konsultants Viktors Mihailovs un Limbažu novada izpilddirektors Artis Ārgalis.