Pašvaldības policijas aktualitātes
police

Klāt ir vasaras brīvlaiks, kuru ar lielu prieku gaida lielāki un mazāki Limbažu novada iedzīvotāji. Lai vasaras brīvdienas būtu patīkamas un drošas ir jāatgādina bērniem dažādi drošības noteikumi. Nedēļas sākumā Limbažu novada pašvaldības policija izglītoja bērnu nometnes "Vasara 2022 - Ceļojums laikā” dalībniekus par drošību vasarā.

Ar interaktīvu materiālu palīdzību pašvaldības policijas darbinieki skaidroja bērniem, kāpēc ir svarīgi rūpēties par savu drošību dažādās situācijās, piemēram, elektrības skapju tuvumā, dodoties peldēties, sastopot svešinieku vai klaiņojošus suņus.  Bērni ar interesi un aizrautību izpētīja pašvaldības policijas ekipējumu, automašīnu un apskatīja kā pašvaldības policijas darbinieki seko līdzi sabiedriskajai kārtībai novadā.

Lai vasaras atpūtu un izklaides neizjauktu nepatīkamas traumas vai negadījumi, aicinām vecākus pārrunāt drošības jautājumus ar saviem bērniem arī mājās.