pašvaldp1

2023.gada 23.martā, Limbažu novada pašvaldības policija, profesijas nedēļas ietvaros, viesojās Limbažu pilsētas 1. pirmsskolas izglītības iestādē “Buratīno”.

3.grupas bērni tika iepazīstināti ar policijas profesiju, ko ikdienā dara policists, kas jādara, lai kļūtu par policistu, kā arī tika pārrunāti drošības jautājumi par ceļu satiksmes drošību,  un uzvedība pie gājēju pārejas.

Īpašu interesi bērni izrādīja un ar aizrautību iepazinās ar policijas ekipējumu un transportlīdzekli un izmēģināja kā darbojas mikrofons un bākugunis, kā izskatās roku dzelži un cits policijas aprīkojums.

Foto: Limbažu pilsētas 1. pirmsskolas izglītības iestādē “Buratīno”.

Pēc policijas apciemojuma, grupas bērni veica praktisko darbu- mācījās pārveidot uzzīmēto mašīnu par policijas mašīnu.