Limbažu novads
traktors

Limbažu novada pašvaldība informē, ka saskaņā ar Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma Pārejas noteikumu 17.punktu tiek aktualizēti pašvaldības saistošie noteikumi par ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanas aizliegumu Limbažu novada administratīvajā teritorijā.

Atbilstoši Ģenētiski modificēto organismu aprites likuma 22. panta otrajai daļai, pašvaldība pēc savas iniciatīvas vai uz personas priekšlikuma pamata ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem var noteikt aizliegumu ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanai attiecīgajā administratīvajā teritorijā vai tās daļā.

Limbažu novada pašvaldība informē par nodomu noteikt aizliegumu ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanai Limbažu novada administratīvajā teritorijā. Limbažu novada pašvaldība aicina sabiedrību līdz 2022. gada 31.maijam izteikt viedokļus, priekšlikumus un iebildumus par aizlieguma noteikšanu audzēt ģenētiski modificētos kultūraugus Limbažu novada administratīvajā teritorijā, iesniedzot tos elektroniski uz e-pastu pasts@limbazunovads.lv vai iesniedzot rakstveidā Limbažu novada pašvaldībā (Rīgas iela 16, Limbaži, Limbažu novads, LV–4001), Limbažu apvienības pārvaldē vai jebkurā Limbažu apvienības pārvaldes struktūrvienībā (Katvaru pagasta pakalpojumu sniegšanas centrs, Limbažu pagasta pakalpojumu sniegšanas centrs, Pāles pagasta pakalpojumu sniegšanas centrs, Skultes pagasta pakalpojumu sniegšanas centrs, Umurgas pagasta pakalpojumu sniegšanas centrs, Vidrižu pagasta pakalpojumu sniegšanas centrs, Viļķenes pagasta pakalpojumu sniegšanas centrs),  Salacgrīvas apvienības pārvaldē vai jebkurā Salacgrīvas apvienības pārvaldes struktūrvienībā (Ainažu pilsētas un pagasta pakalpojumu sniegšanas centrs, Liepupes pagasta pakalpojumu sniegšanas centrs), Alojas apvienības pārvaldē vai jebkurā Alojas apvienības pārvaldes struktūrvienībā (Staiceles pilsētas un pagasta pakalpojumu sniegšanas centrs, Braslavas pagasta pakalpojumu sniegšanas centrs, Brīvzemnieku pagasta pakalpojumu sniegšanas centrs). Iebildumu neiesniegšana noteiktajā termiņā tiks uzskatīta par piekrišanu aizlieguma noteikšanai.