Projekti Remontdarbi
tujas laukums

2021. gada 30.aprīlī Lauku atbalsta dienesta Ziemeļvidzemes reģionālā lauksaimniecības pārvalde apstiprināja projektu "Stāvlaukums jūras apmeklētājiem Tūjā". Šī gada 31.oktobrī tika pieņemti projekta ietvaros izbūvētā stāvlaukuma būvdarbi.

Blakus labiekārtotajai pieturai izbūvēts bruģēts bezmaksas auto stāvlaukums ar 10 automašīnu stāvvietām, no kurām – 1 invalīdu stāvvieta. Stāvlaukuma teritorijā veikti labiekārtošanas darbi, apstādījumi, izbūvēts žogs, lai nodalītu privāto teritoriju no publiskās.

Projekta kopējās izmaksas 61 849,74 EUR, t.sk. Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) finansējums 31500 EUR, pašvaldības finansējums 30 349,74 EUR.

Stāvlaukumu projektēja SIA "Ceļu komforts", būvdarbus veica SIA "ALANDMA", būvuzraudzību veica SIA "Somniar" būvuzraugs Dmitrijs Bohonko.

logo josla1