Sports Teniss
tenis1

Iestājoties jūnijam, Salacgrīvā, sporta un atpūtas kompleksā “Zvejnieku parks” jau astoto vasaru tiek rīkots Salacgrīvas atklātais čempionāts tenisā amatieriem  “Kortu valdnieks”.  Tātad, tenisa turnīrs notiks Salacgrīvas sporta un atpūtas kompleksa “Zvejnieku parks” tenisa kortos. Iesāksim šo turnīru š.g. 6.jūnijā un noslēguma datums būs atkarīgs no pieteikto dalībnieku skaitu un labvēlīgajiem laika apstākļiem tenisa spēlēšanai (aptuveni līdz 31. augustam).

Tenisa turnīru organizē un vada sporta un atpūtas komplekss “Zvejnieku parks”. Šī tenisa turnīra maksimālais dalībnieku skaits ir 16 dalībnieki (sievietes un vīrieši startē vienā grupā). Turnīra dalībniekiem nedēļā būs jāizspēlē 1 spēle.(pēc savstarpējās vienošanās ar pretinieku).

Par piedalīšanos tenisa turnīrā dalībnieki paziņo elektroniski ar  e-pasta starpniecību marite.jankovska@limbazunovads.lv vai pa tālruni 64041553 vai 28626884. Pieteikšanās termiņš līdz š.g. 6.jūnijam plkst. 12.00.  Apakšgrupu izloze notiks š.g. 6.jūnijā plkst.13.00.

 

SALACGRĪVAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS TENISĀ AMATIERIEM „KORTU VALDNIEKS” NOLIKUMS