Sports Veselība
sport2

25. augustā Limbažu Lielezera pludmalē par godu izcilajam vieglatlētikas trenerim un paralimpiskā sporta entuziastam Aldim Šūpulniekam norisinājās Vasaras Parasporta spēles.

Spēles kopā pulcēja 50 dalībniekus, kuriem bija iespēja izmēģināt para airēšanu uz ūdens, loka šaušanu, taku orientēšanos, disku golfu, dažādas stafetes, para vieglatlētikas mešanas disciplīnas un citas aktivitātes.

Pasākumu atklāja Latvijas Paralimpiskās komitejas vice-prezidents Aigars Apinis. “Meklējot īsto vietu, kur rīkot šīs spēles nonācām Limbažos, jo šeit ezera malā ir skaists un sakopts. Mēs veltam šīs spēles par godu manam trenerim Aldim Šūpulniekam, kurš pats ir bijis limbažnieks un audzinājis jaunos sportistus Limbažos, un visu sirdi un dvēseli atdevis sportam.”

Limbažu novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs uzrunā klātesošajiem atklāja, ka, tiekoties pirmo reizi ar pasākuma organizatoriem, ir bijusi sajūta, ka Vasaras Parasporta spēlēm Limbažos ir jānotiek.

Vasaras Parasporta spēles Limbažos aizvadītas pirmo reizi un ceram, ka to organizēšana Limbažos izveidosies par tradīciju, kuru turpināt.