pludma

Limbažu novada pašvaldība 2023.gada 3.maijā noslēdza Sadarbības līgumu ar biedrību “Latvijas Pašvaldību savienība” par projekta “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana” Nr.1-08/42/2023 īstenošanu, kuru finansē Latvijas vides aizsardzības fonds. Limbažu novada pašvaldībai projektā pieejamais finansējums 26891 EUR.

Projekta sasniedzamais rādītājs ir sakopta un uzturēta piekrastes josla visā Limbažu novadā 61,9 km garumā.

No 2023.gada 1.maija līdz 1.oktobrim Limbažu novada pašvaldības piekrastē realizētas sekojošas aktivitātes:

• Pludmales (peldvietas) aršana, frēzēšana Salacgrīvā;
  • Pludmales (peldvietas) aršana, frēzēšana Ainažos;
  • Niedru pļaušana Ainažu pludmalē;
  • Intensīvāk apmeklēto pludmaļu uzturēšana (atkritumu savākšana, infrastruktūras labošana, uzkopšana) Liepupes pagastā;
  • Pārvietojamo tualešu regulāra uzturēšana;
  • Skultes pagasta pludmales apsaimniekošana;
  • Pludmalēs un tām pieguļošajos stāvlaukumos esošo atkritumu konteineru izvešana;
  • Mirušo dzīvnieku savākšana un nodošana utilizācijai;
  • Solu izgatavošana un uzstādīšana Ainažu pludmalē un Salacgrīvas pludmalē;
  • Velo novietņu uzstādīšana Salacgrīvas pludmalē.