Attīstība Limbažu novads Projekti
proj12

12. jūlijā notika ikmēneša pašvaldības Projektu uzraudzības komisijas un projektu vadītāju tikšanās, kuras laikā pārrunāja aktuālo projektu gaitu un citu informāciju.

Sapulces sākumā biedrība "Pasaules latviešu mūzikas centrs "Vienoti mūzikā" pārstāvji ziņoja par Ozolmuižas apsaimniekošanas aktualitātēm. Biedrība plāno izstrādāt Ozolmuižas attīstības stratēģiju.

Līdzfinansējumam dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai saņemti 19 pieteikumi, 11 no tiem atzīti par atbilstošiem. Pašvaldības budžetā šim pasākumam šogad paredzēti 20 000 EUR. Paredzams, ka visiem pieteikumiem finansējumu nebūs iespējams piešķirt.

Limbažu muzeja galvenais muzeja speciālists Gundars Plešs informēja, ka Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde apstiprinājusi pieteikumu pieminekļu konservācijas un restaurācijas programmā, kurā pieteikts Birģermeistara Rota nams, Cēsu ielā 1, Limbažos, piešķirot finansējumu 14 000 EUR apmērā.

Attīstības un projektu nodaļa ziņoja, ka darbi noslēgušies Jūras ielas, Limbažos, pārbūvē un projektā “Ceļā uz dziesmu svētkiem”, kurā vairākiem pašvaldības pašdarbības kolektīviem tika pasūtīti jauni tērpi.

Turpinās ēkas Lielā ielā 7, Staicelē, energoefektivitātes paaugstināšana. Jūlijā tiek veikti darbi pie cokola un ēkas fasādes siltināšanas, dekoratīvo elementu atjaunošanas un logu montāžas.

Pārbūves projektā Skolas ielā, Salacgrīvā, ir izbūvētas pazemes inženierkomunikācijas.

Salacgrīvas Zvejnieku parka estrādē pabeigti elektromontāžas un vājstrāvas montāžas darbi.

Projektā “Es arī būšu kapteinis”, kurā paredzēta bērnu rotaļu laukuma izveide Mandegās, Skultes pagastā, noslēdzies iepirkums - saņemti 3 piedāvājumi, taču neviens neatbilst tehniskās specifikācijas prasībām. Tiks rīkots atkārtots iepirkums.

Vecās Sārmes ielas 10, Limbažos, ēkas vides pieejamības uzlabošanas projektā veikti grozījumi līgumā, kas noslēgts ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru, lai sakārtotu projekta budžetu un uzsāktu projektēšanas darbus.

Umurgas pansionātā jūnijā pabeigti darbi pie ēkas daļas, kurā tika veikta siltināšana. Turpinās pārbūvējamās ēkas daļas būvniecība. Tāpat tuvākajā laikā plānots saņemt aizdevumu Valsts kasē, lai uzlabotu siltinātās ēkas daļas iekštelpas.

Plānotajai Skultes pirmsskolas izglītības iestādes “Aģupīte” paplašināšanai noslēdzies metu konkurss un tiek gatavots nolikums projektēšanas darbu iepirkumam.

Turpinās darbs pie Jūras, Rīgas un Valmieras ielu posmu, Alojā, pārbūves būvprojekta saskaņošanas.

Pirmsskolas izglītības iestādes un Dienas centra ēkai, Staicelē, neveiksmīgi noslēdzies projektēšanas darbu iepirkums – saņemts tikai viena pretendenta piedāvājums. Atbilstoši normatīviem, nepieciešams izsludināt jaunu iepirkumu.

Noslēgusies cenu aptauja Alojas pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” un Alojas Ausekļa vidusskolas ēkas tehniskai ekspertīzei, kas nepieciešama plānoto pārbūves darbu projektēšanai. Noslēgts līgums ar SIA “Marčuks Inspection Testing & Consulting”.

Noslēguma fāzē ir Sporta viesnīcas, Limbažos, iekštelpu atjaunošanas projektēšana – būvprojekts iesniegts saskaņošanai būvvaldē.

Noslēgts līgums un uzsākts darbs pie Vizbuļu ielas, Mandegās, pārbūves darbu projektēšanas.

Sanāksmē piedalījās Limbažu novada pašvaldības priekšsēdētājs Dagnis Straubergs, priekšsēdētāja 2.vietnieks Jānis Bakmanis un izpilddirektors Artis Ārgalis, tāpat arī Attīstības un projektu nodaļas, apvienību pārvalžu un pakalpojumu sniegšanas centru speciālisti.