Aktualitātes Projekti Viļķene

Par bērnu smaidiem

Limbažu novada pašvaldības Viļķenes pagasta pakalpojumu sniegšanas centrs ir realizējis projektu “Par bērnu smaidiem”, kura ietvaros Viļķenē izveidots bērnu rotaļu laukums.

Projekts tika iesniegts biedrības "Jūrkante" izsludinātajā LEADER projektu konkursa 11. kārtas Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma 19.2 „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" 2.1. rīcībā "Dzīves vides sakārtošana, brīvā laika pavadīšana un dabas resursu efektīva izmantošana".

Projekta kopējās izmaksas 22613,69 EUR, tajā skaitā ELFLA finansējums 17 990 EUR, pašvaldības līdzfinansējums EUR 4623,69.

Rotaļu laukums ir uzstādīts stadiona galā, kurš atrodas tuvāk daudzstāvu dzīvojamām mājām.

Bērnu rotaļu laukums Viļķenei bija ļoti nepieciešams, jo Viļķenes centrā nebija neviena publiska un prasībām atbilstoša bērnu rotaļu laukuma. Rotaļu laukuma nepieciešamību iedzīvotāji ir vēlējušies jau vairākus gadus.

Realizējot projektu ir iegādāti un uzstādīti bērnu rotaļlaukuma elementi – (9 - vietīgas šūpoles WD1494, vingrošanas komplekss WD1420, rotaļu komplekssWD1503, interaktīva iekārta ar smilšu liftu un mūzikas instrumentu,1720).

Bērnu rotaļu laukums ir pilnvērtīgs un neatņemams galamērķis ikvienai ģimenes pastaigai, kur bez maksas bērni un viņu vecāki var pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku.

Sagatavoja

Viļķenes PPSC vadītāja