Limbažu novads Projekti
projekti2

10.aprīlī notika Limbažu novada pašvaldības Projektu uzraudzības komisijas sanāksme. Komisija nodrošina projektu izpildes uzraudzību, kā arī izvērtē projektu atbilstību pašvaldības attīstības plānošanas dokumentiem un ikgadējā budžeta mērķiem, un nākotnes attīstības plāniem.

Komisijas darba kārtībā bija jautājumi par potenciālajām projektu idejām biedrības "Jūrkante" izsludinātajā EJZAF projektu konkursā, par biedrību īstenoto ES projektu līdzfinansēšanas kārtību, par pašvaldības Investīciju un Rīcības plānu aktualizāciju, kā arī jautājumi par aktuālajiem projektiem.

Aktualitātes projektos:

• Ēkas Parka ielā 2, Staicelē, pārbūve – nepieciešams pagarināt līguma izpildes laiku papildu risinājumu izpētes un projektēšanas dēļ.
  • Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Limbažu novada pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā – 8.aprīlī noslēgts līgums ar SIA “VIZULO Solutions” par 475 gaismekļu nomaiņu, kontrolieru un kustību sensoru uzstādīšanu. Apgaismojuma uzlabošanas darbus plānots veikt sešu mēnešu laikā.
  • Vides pieejamība Vecās Sārmes ielā 10, Limbažos – Turpinās būvniecības iepirkuma izvērtēšana.
  • Energoefektivitātes paaugstināšana Vecās Sārmes ielā 10, Limbažos – Turpinās būvdarbi.
  • Alojas Ausekļa vidusskolas infrastruktūras pilnveide – Iesniegts projekta iesniegums Centrālā finanšu līgumu aģentūrā (CFLA).
  • Vizbuļu ielas pārbūve Mandegās – Turpinās būvprojekta saskaņošana Būvniecības informācijas sistēmā.
  • Cēsu un Tīruma ielu posmu pārbūve Limbažu pilsētā – Noslēgusies piedāvājumu iesniegšana būvniecības iepirkumā.
  • Alojas pilsētas Jūras un Rīgas ielu posmu pārbūve – Izsludināti iepirkumi būvdarbiem un būvuzraudzībai. Noslēdzies iepirkums izmaksu ieguvumu analīzes izstrādei.
  • Parka ielas atjaunošana Limbažos – Darbus plānots pabeigt maijā.
  • Komponista Emila Melngaiļa dzimtās mājas – Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldē (NKMP) iesniegts pieteikums ēkas apdraudējumu novēršanai.
  • Ēkas Pērnavas ielā 29, Salacgrīvā, energoefektivitātes paaugstināšana –  2.martā beidzās projektēšanas darbu izpildes termiņš. Būvprojekts vēl nav izstrādāts pilnā apjomā, Izpildītājam tiks piemērots līgumsods.
  • Lietus ūdens kolektora izbūve Salacgrīvas ostas teritorijā – Iepirkumā uzvarējušais pretendents atteicies slēgt būvniecības līgumu. Tiek vērtēts nākamais iepirkumā saņemtās zemākās cenas pretendents.
  • Biedrības “Brasla” atbalstītie LEADER projekti – Tiek veikti iepirkumi Puikules muižas parka solu iegādei un Pociema bērnu rotaļu laukuma iekārtu piegādei.

Sanāksmes laikā Alojas uzņēmējdarbības centra "Sala" vadītāja Sabīne Stūre informēja komisiju par marta mēnesī notikušās uzņēmēju konsultatīvās padomes sēdes balsojumu par Limbažu novada uzņēmēju konsultatīvās padomes darbības izbeigšanu.

Sanāksmē piedalījās Limbažu novada projektu uzraudzības komisija: Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs, priekšsēdētāja 1.vietnieks Māris Beļaunieks, priekšsēdētāja 2.vietnieks Jānis Bakmanis un izpilddirektors Artis Ārgalis. Sapulcē piedalījās pašvaldības darbinieki no attīstības un projektu nodaļas, apvienību pārvaldēm un pakalpojumu sniegšanas centriem, un iestādēm.