projekt uzraudz

13.martā notika Projektu uzraudzības komisijas sanāksme, kuras mērķis ir nodrošināt efektīvu un veiksmīgu projektu īstenošanu un attīstību pašvaldībā.

Sanāksmes sākumā Limbažu novada pašvaldības policijas priekšnieks Raivis Galītis informēja par pašvaldības policijas ieceri iegādāties operatīvos transporta līdzekļus, jo policijas rīcībā esošajam nomas auto drīzumā tiks sasniegts maksimālais nobraukums, bet otrs auto regulāri jāremontē. Dežūru ekipāžu darba nodrošināšanai nepieciešams iegādāties 3 ar radariem aprīkotus operatīvos transporta līdzekļus.

Attīstības un projektu nodaļas vadītāja vietniece attīstības jautājumos Sarma Kacara informēja par biedrības “Makšķernieku klubs “Salackrasti”” līdzfinansējuma pieprasījumu “LIFE” projektam, kā arī par biedrības “Latvijas Kino Nams” līdzfinansējuma pieprasījumu projektam “Mīlestības ozols”. Komisija lēma atbalstīt lūgumus, virzīt lēmumu apstiprināšanai Limbažu novada domei.

Pašvaldības aģentūras LAUTA vadītāja Ilze Millere informēja par ieceri iesniegt 2 projekta pieteikumus Vidzemes plānošanas reģiona izsludinātā projektu konkursā.

Attīstības un projektu koordinatore Iveta Umule aicināja izteikt priekšlikumus par energopārvaldības sistēmas ieviešanu Limbažu novada pašvaldībā.

Sanāksmē arī izskatīja jautājumus par aktuālajiem projektiem: “Ēkas Parka ielā 2, Staicelē, pārbūve”, “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Limbažu novada pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā”, “Vides pieejamība Vecās Sārmes ielā 10, Limbažos”, “Energoefektivitātes paaugstināšana Vecās Sārmes ielā 10, Limbažos”, “Alojas Ausekļa vidusskolas infrastruktūras pilnveide”, “Vizbuļu ielas pārbūve Mandegās”, “Cēsu un Tīruma ielu posmu pārbūve Limbažu pilsētā”, “Alojas pilsētas Jūras un Rīgas ielu posmu pārbūve”, “Parka ielas atjaunošana Limbažos”.

Sanāksmi vadīja Limbažu novada pašvaldības priekšsēdētāja 1.vietnieks Māris Beļaunieks un tajā piedalījās Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja otrais vietnieks Jānis Bakmanis, pašvaldības izpilddirektors Artis Ārgalis, izpilddirektora vietnieks Agris Blumers, pašvaldības darbinieki no attīstības un projektu nodaļas un apvienību pārvaldēm.