Pašvaldība Tikšanās
bilde2

Pirms novada domes komiteju sēdēm, reizi mēnesī, notiek projektu uzraudzības komisijas sēdes, kuru mērķis ir nodrošināt efektīvu un veiksmīgu projektu īstenošanu un attīstību pašvaldībā. Komisija nodrošina projektu izpildes uzraudzību, kā arī izvērtē projektu atbilstību pašvaldības attīstības plānošanas dokumentiem un ikgadējā budžeta mērķiem, un nākotnes attīstības plāniem

Šajā tikšanās reizē, kas notika 12. oktobrī, projektu uzraudzības komisija pārrunāja šī brīža aktuālos un plānotos projektus un ieceres. Darba kārtība bija jautājumi par Valsts kultūrkapitāla fonda līdzfinansējuma piesaisti literāru pasākumu organizēšanai, par finansējumu Limbažu muzeja krājuma priekšmeta – Umurgas baznīcas kanceles sedziņas restaurācijai, par ēkas Vecās Sārmes ielā 10, Limbažos, tālākās attīstības perspektīvu, kā arī tika pārrunātas īstenošanā esošo projektu aktualitātes.

Limbažu novada projektu uzraudzības komisijā ir: Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs, priekšsēdētāja 1.vietnieks Māris Beļaunieks, priekšsēdētāja 2.vietnieks Jānis Bakmanis un izpilddirektora pienākumu izpildītājs Agris Blumers. Sapulcē piedalījās arī pašvaldības darbinieki no attīstības un projektu nodaļas, apvienību pārvaldēm un pakalpojumu sniegšanas centriem, Limbažu muzeja un Limbažu galvenās bibliotēkas.