Aktualitātes Projekti

11. janvārī notika šī gada pirmā Limbažu novada projektu uzraudzības komisijas sēde, kuras galvenais uzdevums ir pārraudzīt pašvaldības projektu plānošanas un izpildes gaitu. Projektu uzraudzības komisija izvērtē projektu atbilstību pašvaldības attīstības plānošanas dokumentiem un ikgadējā budžeta mērķiem, un nākotnes attīstības plāniem.

Janvāra sapulces darba kārtības jautājumi bija sekojoši: par Salacgrīvas muzeja plānoto projektu VKKF mērķprogrammā, par projektu vadītāja maiņu pārbūves projektam Vizbuļu ielā, Mandegās, Skultes pagastā, par energoefektivitātes uzlabošanai virzāmajām ēkām, par Staiceles muzeja telpu rekonstrukcijas projekta konceptu un Limbažu Ausekļa teātra iesniegumu VKKF par finansējuma saņemšanu teātra festivālam “ Spēles prieks”, kā arī par aktuālo projektu īstenošanas gaitu.

Sanāksmē komisija izvērtēja vairākus Limbažu novada pašvaldības aktuālos un plānotos investīciju projektus: „Lauču ceļa pārbūve Skultē”, „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Limbažu novadā”, „Zvejnieku parka estrādes rekonstrukcija” un „Skolas ielas pārbūve Salacgrīvā”, „Vides pieejamība Vecā Sārmes ielā 10, Limbažos”, „Jūras ielas pārbūve Limbažos”, „Energoefektivitātes uzlabošana Umurgas pansionātā”, „Kondicionieru un ventilācijas sistēmas izbūve Vidrižu un Skultes doktorātā”, „Ielas izbūve Lādezerā”, „PII “Aģupīte” paplašināšana Mandegās, Skultes pagastā”, „Jūras, Rīgas un Valmieras ielu posmu pārbūve Alojā”, „Dienas centra ēkas pārbūve Staicelē”, „PII “Auseklītis” Alojā”, „Tilta pār Salacu pārbūve Salacgrīvā”, „Iekštelpu atjaunošana sportistu viesnīcā Limbažos”, „PII “Spārīte” telpu pārbūve Limbažos”, „Vizbuļu ielas pārbūve Mandegās, Skultes pagastā”.

Sanāksmē piedalījās Limbažu novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs, priekšsēdētāja 1.vietnieks Māris Beļaunieks, priekšsēdētāja 2.vietnieks Jānis Bakmanis, izpilddirektors Artis Ārgalis, izpilddirektora vietnieks Agris Blumers, pašvaldības darbinieki no Attīstības un projektu nodaļas, Limbažu, Alojas, Salacgrīvas apvienību pārvaldēm, pakalpojumu sniegšanas centriem, un Izglītības pārvaldes.